Wpis z mikrobloga

Nie wiem dokładnie kiedy na mirko nastąpił taki wysyp mentalnych Talibów ale to już dawno przekroczyło granicę żenady.
To że głównej wykopu się nie da czytać to już wiem i nawet się tam nie udzielam. Jedna wielka pisowska trollownia, niech ginie w dupie ją mam.
Ale na mirko przez dość długi czas było względnie normalnie po zablokowaniu tagów famemma i pochodnych.
Jednak też - do czasu.

Dla mnie ten komentarz jest chyba najgorszym przykładem takiego mentala.
Dorosła baba po ślubie jedzie na panieński do Hiszpanii (tak, Hiszpanii, nie RPA czy innej Kenii). Czyli będzie tych bab tam kilka, chcą spędzić tam kilkudniowy urlop, w miejscu z ładną pogodą, basenem, plażą i tym podobnymi rzeczami. Ale #!$%@? nieeeee, nasz ekspert się pruje, że jedzie tam BEZ JAKIEJKOLWIEK KONTROLI XDDDDD i że to jest problem.

Taliby #!$%@?, jak nie dajecie rady psychicznie nie mając KONTROLI nad waszą babą to najlepiej natychmiast zakończcie te wasze związki. O ile w ogóle w nich jesteście, bo z tym to różnie bywa na tym portalu, wielu z was 30+ i nigdy za rączkę nawet nie trzymało.

Kuźwa z takich jak wy jeszcze niedawno to się nawet Korwinowscy kuce śmiali. Że wy macie gwoździa wbitego w ten mały mózg.

#wykop #mirko #przegryw #stulejacontent
Antorus - Nie wiem dokładnie kiedy na mirko nastąpił taki wysyp mentalnych Talibów al...

źródło: wtfPNG

Pobierz
  • 2
@Antorus: niewspółmiernie mniejsze xD w ogóle ten cały komentarz z pic tel wygląda, jakby to było cały czas pisane o wieczorze kawalerskim xd ale ma chłop trochę racji. Szanse, że cos się wydarzy w tej Hiszpanii są niezerowe. I nikt się nie dowie.
@Returned: Ja bym się obawiał co najwyżej o bezpieczeństwo kobiet jak przypadkiem spotkają dzikusów. Trochę słabe jest wchodzenie w związek z osobą do której masz tak niskie zaufanie, że uważasz, że gdy pojedzie na wyjazd z koleżankami będzie się #!$%@?ć.