Wpis z mikrobloga

@dzem_z_rzodkiewki: Nie wiem jaki to korzystny hipoteczny. Sprawdzałem po prostu kalkukatory i tak jak napisałeś różnica wychodzi około 8tys. Ale dolicz teraz rzeczoznawce 800zł, wpisy do księgi, później usunięcie z niej banku to około 400zł i w końcu ubezpieczenia na życie i dom to jakieś 70zl miesiecznie x 60rat to wychodzi dużo
  • Odpowiedz
Robie porównanie właśnie to wychodzi różnica jakiś 3tys gdy do hipotecznego dodam wszystkie poboczne płatności


@AdvisoryLyrics: Opiszesz te wyliczenia, na jakich danych? Jak to wychodzi?
  • Odpowiedz
@Dentka7: Napisałem wyżej co ile kosztuje jeśli chodzi o dodatkowe opłaty czyli ubezpieczenia itp. więc przy małej kwocie kredytu gdy jeszcze jest promocja na gotówkowy to wychodzi nie duża różnica
  • Odpowiedz
Napisałem wyżej co ile kosztuje jeśli chodzi o dodatkowe opłaty czyli ubezpieczenia itp. więc przy małej kwocie kredytu gdy jeszcze jest promocja na gotówkowy to wychodzi nie duża różnica


@AdvisoryLyrics: @DeoLawson: No rozumiem to, ale interesuje mnie jak to wyliczyles. Zakladajac 12% RRSO na gotówkowym vs. np. 7.5% na hipotecznym, to roznica to plus minus 4.5k rocznie. W skali 5 lat to pewnie jakies 18k róznicy.

Dlatego pytam
  • Odpowiedz
@Dentka7: Tak mi wyliczył kalkukator kredytowy. Może do tego 7.5% jeszcze marża dochodzi? Chociaż chyba nie. Ktoś przed Tobą pisał że różnica wychodzi 8tys. Nie wiem musisz sam się pobawić kalkukatorem na którejś stronie
  • Odpowiedz