Wpis z mikrobloga

Jak można być takim debilem, żeby kredytować się na 35m2 kurnik w Warszawie / Krakowie / Poznaniu / Gdańsku etc. za milion złotych na 30 lat? XD Nadal nie potrafię tego zrozumieć jakie polaki są głupie, no faktycznie świetny pomysł zakredytować się pod kor i płacić 4-5k raty na miesiąc przy wspólnych zarobkach 15k ( w sensie jeśli bierzecie jako małżeństwo) bo przecież duże miasta takie fajne XDD ZAWSZE MIAŁEM ŁEB DO INTERESÓW XD
"U mnie w Warszawie to pracuje w korporacji i zarabiam 7 tysięcy na rękę!! jestem k---a kimś!! I co miałbym się na wieś wyprowadzić i w małym mieście robić za 5 tysięcy na rękę?? Przecież to się nie opłaca, poza tym żaden ciapak nie dowiezie mi mojego big maca na wieś!! Nie pójdę do restauracji na pięknym śródmieściu i nie będę mógł przepłacić 100zł za obiad żeby pochwalić się nim na instagramie!!!"
Ja pieerdooole, taki obraz wasz, nawet mi was nie żal. Nie mogę się doczekać aż deweloperuchy przy wsparciu Koalicji Deweloperskiej i banków dojebią wam 20k/metr na białołęcę, ale polaczek i tak kupi, mimo że do roboty będzie godzinę w jedną stronę jechał. A mieszkając 40-50km od takiej Warszawki dojazd wyjdzie podobnie xD a kredycik wleci na 500k za 50m2 a nie milion za klitę hahah. Ale kwota kredyciku to tam h-j, jeszcze czynsze po 1000zł i opłaty media woda śmieci, kolejne 500zł, ale przecież poliniaków stać xD
Don't change my mind, jestem chyba zbyt ograniczony żeby ogarnąć durnotę tej polskiej "elity" xD

#mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kredyt2procent #warszawa #polactwo #truestory #niepopularnaopinia
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siemawpadajdomejkuchni nie traktuje tak ich, tylko ciebie kmiocie bo ciśniesz beke ze ktoś wziął kredyt na kurnik, a sam komuś taki kurnik spłacasz. Ja swoich lokatorów cenię. Jest to układ który działa i ma się dobrze. Będziesz miał pompę? Powodzenia w mieszkaniu w jakiejś dziurze pod Warszawą! Lepiej zacznij ćwiczyć i po sobie kocmoluchu sprzątać bo cię baba bije brudasie! Xd @pamareum a tobie należałby się pstryczek w nos! Moi
  • Odpowiedz
@highsky
Nie, doskonale odczytałem twoje zamiary :) wciąż nie napisałeś o co chodzi i dlaczego mnie obrażasz. Uzasadnij to jak cywilizowany, randomowy wykopek albo precz z mego ekranu, głupcze.
  • Odpowiedz