Wpis z mikrobloga

Siadajcie dzieci i patrzcie, tak kiedyś wyglądał internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan Japończyk usiadł z gitarą, postawił telefon z kiepskim aparatem oraz kiepskim mikrofonem i nagrał film bez żadnych miksów, stając się legendą internetu ( ͡ ͜ʖ ͡)


#muzyka #muzykaklasyczna #feels #wykop30plus
Majku_ - Siadajcie dzieci i patrzcie, tak kiedyś wyglądał internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan J...
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ przecież to cały czas się dzieje, że przypadkowi ludzie, bez przygotowania i wielkiej realizacji, zostają internetowymi legendami
  • Odpowiedz
@Majku_: A nie Tajwańczyk? Nawet jego domena to .tw...
A w telefonach aparaty za cienkie były i ten filmik nie wyglądał aż tak źle, jak na tym reuploadzie
  • Odpowiedz
  • 4
@daunowix @missioncritical: bardzo możliwe, że macie rację co do sprzętu, jakim nakręcono film :)
Natomiast sam film został wrzucony w 2006 roku, to jednak inna rzeczywistość, jeśli chodzi o technologie.

Co do narodowości muzyka - tu przyznaję, zaskoczyłem się, z jakiegoś powodu zapamiętałem, że gość jest Japończykiem. W każdym razie poszperałem teraz trochę w internecie - informacja z 2020 roku mówi, że Jerry był i chyba nadal jest jakimś dyrektorem w
  • Odpowiedz
  • 1
@syn_czlowieczy: ten film też pamiętam! Ogólnie w tamtym okresie kupiłem sobie gitarę akustyczną i pod wpływem Canon Rock długo katowałem to w klasycznej wersji w nadziei, że kiedyś będę tak dobry, by zagrać wersję "Rock" ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
@Majku_

Kurde trochę inaczej pamiętam te początki..

Tutaj też dziewczyna wzięła byle jaką kamerę, włączyła muzykę i nakręciła klip.



Sarza01 - @Majku_

Kurde trochę inaczej pamiętam te początki..

Tutaj też dziewczyna ...
  • Odpowiedz