Wpis z mikrobloga

#lodz #depechemode Mireczki z ŁDZ 27.02 jadę na koncert DM, nie znam Łodzi (z 3 razy przejazdem) da radę gdzieś zaparkować nie daleko od Atas Areny żeby dało się przejść tam w 10 minut? Coś ciekawego jeszcze jest w pobliżu bo zamierzam przyjechać trochę szybciej :)
  • 14
  • Odpowiedz
@reakwon: pasaż łódzki najbezpieczniej. Carrefour może być opcją jak przyjedziesz w miarę wcześniej, tak samo jak al. Unii lubelskiej między stadionem a konstantynowska - w pobliżu masz aquapark, zoo i ogólnie park na zdrowiu. Nie parkuj po osiedlowych uliczkach, bo może się trafić jakiś życzliwy kretyn i porysuje ci lakier albo coś innego odwali - mieszkańcy są mega #!$%@? na parkujących przyjezdnych podczas dużych wydarzeń na Atlas arenie, stąd też pozakladane
  • Odpowiedz
@reakwon bardzo dużo miejsc parkingowych jest wzdłuż al. Unii Lubelskiej (od Atlas Areny po ul. Srebrzyńską), niemniej tam po koncertach jest straszny #!$%@?.
Proponuję Carrefoura na al. Bandurskiego, parking przy ul. Krzemienieckiej 2, Pasaż Łódzki też jest dobrą opcją, ale pół godziny piechotą jak nic. Jeszcze to co mi przychodzi do głowy w ostateczności, to parking w Galerii Łódzkiej i bezpośrednio tramwaj, max 10 min jazdy ;)
  • Odpowiedz
w ostateczności, to parking w Galerii Łódzkiej i bezpośrednio tramwaj, max 10 min jazdy ;)


@thankshoney: i wracając zastanie parking zamknięty razem z autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@reakwon najbliżej i najpewniej to parking Carrefour na Bandurskiego. Druga opcja to parking Pasaż Łódź, wtedy zamiast tuptać można tuż obok wsiąść w autobus 52 i podjechać na Kaliską, tam wolnym spacerkiem max. 10 min masz. Jak będziesz naprawdę
  • Odpowiedz
@reakwon: Pasaż Łódzki, gigantyczny i otwarty parking, w 10 minut (albo i krócej) spokojnie dospacerujesz. Nie baw się w Al. Unii, bo tam zawsze w trakcie koncertów są w #!$%@?ę wielkie korki i bałagan, każdy się bije o miejsce, a wcale nie jest ich tak dużo (bo wieczorami sam Aquapark zabiera dużo miejsc parkingowych.
  • Odpowiedz