Wpis z mikrobloga

Koło mnie na klatce mieszka jakiś hindus, wynajmuje pewnie mieszkanie jak większość. Pewnie niósł jedzenie i rozwalił, nawet nie posprzątał. Ślad ciągnie się pod jego drzwi i nawet śmierdzi hindusko.
Szlak mnie jasny zaraz trafi, krew jasna zaleje. Co za zwierze.......

#imigranci #polska #mieszkanie
aleksc - Koło mnie na klatce mieszka jakiś hindus, wynajmuje pewnie mieszkanie jak wi...

źródło: koryt

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@aleksc: Wszystko mają za darmo a ktoś musi sprzątać, obywatel drugiej kategorii, nie obraź się ale on myśli, że albo ty albo ktoś inny z tego bloku to po nim posprząta bo on jest PAN.
  • Odpowiedz
  • 1
Jak nie zapukasz do jego drzwi i nie powiesz żeby posprzątał, to uzna że nikomu to nie przeszkadza i będziesz miał syf na klatce.

@Ziombello: tylko ja nie chce sie kłócić, potem będę mieć cały weekend zmarnowany
  • Odpowiedz
tylko ja nie chce sie kłócić, potem będę mieć cały weekend zmarnowany

@aleksc:
Czemu miałbyś się kłócić? Powiedz mu że ci to przeszkadza, że masz z tym problem, każ posprzątać i koniec. Co on z tym zrobi już nie zależy od ciebie, bo i tak do niczego go nie zmusisz.
  • Odpowiedz
@Ziombello: Absolutnie żadnych rozmów. Z takimi typami się nie gada, jeszcze potem zarysują Ci auto albo zrobią coś podobnego.
@aleksc: Na takich typów robi się tak - albo zbierasz to na szufelkę co mu się wylało i rozbryzgujesz na jego drzwiach albo ostrzejsza wersja - gówno rozcierasz mu o drzwi. Do tego można przykleić mu karteczkę z kilkoma ostrymi słowami. Ale absolutnie żadnych osobistych rozmów z nim, wszystko
  • Odpowiedz
@aleksc w Indiach ludzie mają mentalność: co poza moim domem/mieszkaniem, to nie moja sprawa. Wywalasz śmieci za okno, a one magicznie znikają. Dlatego mają taki syf na ulicach. Może trzeba go uświadomić, że u nas inne zasady.
Jeszcze żeby wszyscy Polacy się tych zasad trzymali...
  • Odpowiedz