Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#niebieskiepaski #rozowepaski #niebieskipasek #rozowypasek #zwiazki
Gdzie się teraz poznaje ludzi w okolicach trzydziestki, poza luxmedem i przychodniami? Gdzie spotkać nowych znajomych, fajną różową, taką normalną? Podniosę poprzeczkę ciut wyżej, kluby i inne imprezy odpadają, bo kompletnie mi to nie leży, nie mój cyrk, nie moje małpy. Co do różowych, aplikacje randkowe też odpadają, ludzie tam szukają głównie seksu i sponsoringu. Ewentualnie podbicia własnego ego.

Zanim zapytacie, co dla mnie znaczy normalna różowa? Z wyglądu może być przeciętna, nie mam nierealnych wymagań względem urody, byleby nie miała problemów z nadwagą, bo to mnie odrzuca zupełnie. Od wyglądu znacznie ważniejsze dla mnie jest jakie ma podejście do życia, do związków. Ogólnie jakim jest człowiekiem.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim: jak odpadają kluby i aplikacje to bardzo sobie ograniczasz. Na appkach na pewno miałbyś większe zasięgi no i tam wiadomo od razu po co dana osoba tam jest. A takie zagadywanie losowych to możesz 9 na 10 zagadać kompletnie bez sensu bo są już zajęte. Ogólnie to zawsze najlepiej jest przez wspólnych znajomych no ale to trzeba mieć grono znajomych, im większe tym lepiej, no ale znajomi też do jakiś
@mirko_anonim zależy co dla Ciebie oznacza impreza, bo przecież są różne rodzaje imprez. Na koncertach, karaoke czy zlotach fantastyki/historycznych itp zawsze jest sporo ludzi otwartych na znajomości gdzie można poznać kolegów i koleżanki, z którymi się uda związać lub dzięki którym powiększysz siatkę znajomości i poznasz kogoś przez nich. Apki też pomagają zwiększyć zasięgi jeśli nie chce nam się za dużo z domu wychodzić. Innych opcji raczej nie ma.
@stepienz13posterunku Ci, którzy chodzą na jakieś spotkania to i tak są dynamiczni i często faktycznie tacy jak opisałeś, zdarzają sie źli ludzie, z którymi wolałabym nie mieć więcej doczynienia, ale jest jeszcze inna grupa ludzi, którzy są spokojni, starają się być uczciwi i dobrzy dla innych, często szukają męża/żony, inni pogodzili się z samotnością.