Wpis z mikrobloga

@takjakbypatpl To jeszcze są ludzie, którzy nabierają się na ubezpieczenia na życie? XD

Wypłacaj sobie wysokość składki 200-300 zł na konto oszczędnościowe.

W razie jak np. złamiesz nogę, to z tych kilku tysięcy na koncie wypłacisz sobie 500 tytułem odszkodowania, bo tyle byś dostał od ubezpieczyciela.

Ludzie widzą tylko sumę ubezpieczenia, a nie patrzą, ile % tej sumy dostaną za uszczerbek na zdrowiu.
@epicentrum_chaosu a co jeśli się połamie w pierwszym miesiącu odkładania xd ? Prawda jest taka że jeśli nie masz na koncie tyle żeby spłacić kredyty i utrzymać rodzinę przeZ jakieś 2-3 lata to ubezpieczenie jest jedyną opcją żeby móc się czuć bezpiecznie.
@sayanek: Tak, tak, a świstak siedzi i zawija w te sreberka.

Po pierwsze karencja. Po drugie OWU (pewnie nie czytałeś) zawiera tabelę i procent sumy ubezpieczenia w razie uszczerbku na zdrowiu.
Przy sumie ubezpieczenia 500 000 składka wynosi 300-400 zł. Za większość uszczerbków dostajesz 1-5%. Jeśli oczywiście dostaniesz, bo wyjątek w załączniku B mówi, że nie, bo akurat była pełnia księżyca.
Przez 10 lat oddajesz ubezpieczycielowi 40 tys., a w razie
@epicentrum_chaosu kwota wypłacana po śmierci to jest core ubezpieczeń na życie. Nie ten produkt, nie te oczekiwania, w stosunku do NNW - masz od tego lepsze ubezpieczenia. To tak jakbyś się szarpał, że w AC masz słabe warunki na auto zastępcze, zamiast dobrać dobry assistance
@takjakbypatpl: proponuję, abyś spotkał się z agentem PZU z Twojej okolicy. Kontakt z nim zamówisz na stronie https://www.pzu.pl/kontakt-i-pomoc/formularze-online/umow-spotkanie
Na pewno znajdzie on odpowiednią ofertę dla Ciebie, a ze swojej strony polecam polisę PZU Ochrona Każdego Dnia, o której poczytasz na naszej stronie https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie/ochrona-dla-ciebie-i-twoich-bliskich/ochrona-zycia-ubezpieczenie-terminowe ;)