Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki pomocy, spotykam się z niebieskim 4 miesiące, ja lvl 26 on 33. Poznaliśmy się na tinder i super mi sie z nim spędza czas. On niby mówi że też bierze to na poważnie i dla niego idzie to w stronę związku ale nie czuję od niego jakiegoś wielkiego zaangażowania i takiego zachwytu. Bardzo długo się otwiera a ja to już jestem zakochana, nie wiem co myśleć, boje się że kolejny raz będzie złamane serce ale też nie chce naciskać i pytać ciągle o jego zamiary co do nas. Ogólnie ogarnięty chłopak jest po dwóch związkach gdzie go dziewuchy zdradziły. Dodam też, że jeszcze nie było sex time tylko takie obmacywanki to może ja go nie pociągam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niebieskiepaski #zwiazki #seks #rozowypasek #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
@mirko_anonim z facetem o takich sprawach rozmawiaj tylko po tym jak mu opróżnisz jajka. Może w obecnym związku oczekuje większego seks zaangażowania od kobiety i cię przeczekuje aby sprawdzić na ile na niego lecisz. Co ci zależy uklęknąć i oblizać #!$%@? jak i tak ci się podoba. Szkoda tylko, że się #!$%@? bez seksu. Trochę za szybko 😀
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dodam też, że jeszcze nie było sex time tylko takie obmacywanki to może ja go nie pociągam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: raczej by z toba nie byl - moze dlatego wlasnie ze chce zwiazek to nie - ale nie wiadomo no musisz go testowac
Anonim (nie OP): Albo koleś jest krypto gejem, albo ma zerowe potrzeby seksualne, albo go nie kręcisz, ewentualnie jest nieśmiały i wstydzi się wziąć Cię jak pan Bóg przykazał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak byś na to nie popatrzyła - wychodzi słabo.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo