Wpis z mikrobloga

Wiele osób mi tu zarzuca, że ja oczerniam swojego niebieskiego w moich postach, albo zmyślam jakieś niestworzone historie.

Więc żeby nie być gołosłownym wrzucam screena jednego z postów jako dowód, że nie wymyślam głupot.

Nawiązuje tym samym do mojego dawniejszego posta o tym, że niebiescy mają przekonanie o własnej wyższości, większej wiedzy na każdy temat mimo iż nie mają o czymś pojęcia oraz wychodzą z założenia, że wszystkie kobiety są takie same, że jak któraś twierdzi, że nie podoba jej się jakas cechą X w facetach, to kłamie a jak kobieta mówi, że oczekuje Y od faceta (np na walentynki) to trzeba zrobić odwrotnie, niż mówi, bo faceci rzekomo wiedzą lepiej, czego kobiety chcą, niż one same wiedzą.

Tu jeden z takich właśnie panów kwiatków, który jest święcie przekonany, że skoro coś działa na jego różową, to działa również na wszystkie inne różowe. Nie wiem skąd u ludzi tego typu takie wysokie mniemanie o sobie i zero autorefleksji.

To tylko jeden z przykładów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #blackpill
AlienFromWenus - Wiele osób mi tu zarzuca, że ja oczerniam swojego niebieskiego w moi...

źródło: IMG_20240214_114649

Pobierz
  • 9
@onepnch: jeden post? XDD wiem że lubisz robić mi na złość ale jakbyś tak nie pisał tego co ci ślina na język przyniesie tylko pomyślał i się nad treścią zastanowił to może i bym traktowała cię jak rozmówcę równego sobie.
@AlienFromWenus: Więc w końcu przyszła pora, żeby wyciągnąć wnioski, skoro już wiesz, jak wygląda rzeczywistość... Robisz swoje i nie przejmujesz się męską gadką, po prostu. A najlepiej to zmień partnera, jeśli już chcesz być w poważnym związku. Każdy p0lus taki właśnie jest, dlatego ja się trzymam od tego sortu "facecików" z daleka :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: mój niebieski ma inne zalety i wady i jeśli chodzi o wady to całe szczęście nie ma tak zrytego czerepu jak wykopki i nie czyta tego typu rad od imbecyli, jaki prezent kupić na walentynki czy jak się zachowywać, jak świętować itp. Przecież gdyby zachowywał się tak jak tu wykopki polecają zachowywać się w stosunku do kobiet to już dawno byśmy się nie znali