Wpis z mikrobloga

Mamy wysyp opłaconych troli internetowych, czy po prostu ludzie to NPC? Jedna strona ciśnie po rudym niemcu, druga strona po karakanie. Normalnie igrzyska.
Jakiś czas temu byłem świadkiem kłótni rodzinnej z tego powodu. Wtf? Przecież ta polityka poróżniła ludzi. Nikt nie patrzy realnie na to co się dzieje, tylko na to który z tych przygłupich polityków bardziej dosra drugiemu. Kiedyś sąsiad był jak rodzina, a dzisiaj jest wrogiem jeśli mu się bardziej powodzi. Zadzwoń do rodziny że masz problemy finansowe, to w większości przypadków się wypną. Co tu się karwasz twarz zaczyna dziać? Czy to Polska czy już rumunia?
  • 5
@aNaCoToKomuLogin: Niektórym polityka po prostu przeżarła mózg. Mają wtłoczone jakieś plemienne kategorie typu "Hutu i Tutsi" i kwiczą jak małpy, gdy widzą, że ktoś popiera partię X a nie popiera partii Y. Zobacz sobie na Wykopie - napisz jakiś komentarz sceptyczny wobec Tuska, ale komentarz merytoryczny. Zaraz Cię zaminusują, wrzeszcząc SZMATECKI DO BUDY!!! KWIII!!!! (chociaż, muszę przyznać - w ostatnich dniach się to zmieniło dość mocno ( ͡° ͜ʖ