Dobra teraz już na poważnie, usunalem aplikację MB - bo mnie w-------y SMS-y, a one nadal przychodzą, czy nie powinienem wygrać sprawy w sądzie? XD za spam? Na koncie biedronki na fb dostałem taką odpowiedź
Do całej reszty ja mam #!$%@? pisać łaskawie o usunięcie ze spamu? JEST TU PRAWNIK? CZUJE SIĘ NĘKANY, to jest STALKING.
@clickPLUS: a co Ty sobie żartujesz czy poważnie pytasz? Masz prawo cofnąć zgodę na otrzymywanie treści marketingowych, ale musisz ich jakoś o tym poinformować. Przecież skąd mają wiedzieć że Ty już nie chcesz od nich wiadomości? :D To że usunąłeś aplikację to zrobiłeś to na swoim urządzeniu, oni nawet
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@clickPLUS: można w przeglądarce:
https://wykop.pl/ustawienia/dane-osobowe/prawo-do-usuniecia-konta
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: ASoXhtCPOdvy7PWb67Svs12eJ9NqQlwy.jpeg
Pobierz@clickPLUS: a co Ty sobie żartujesz czy poważnie pytasz? Masz prawo cofnąć zgodę na otrzymywanie treści marketingowych, ale musisz ich jakoś o tym poinformować. Przecież skąd mają wiedzieć że Ty już nie chcesz od nich wiadomości? :D To że usunąłeś aplikację to zrobiłeś to na swoim urządzeniu, oni nawet
XDDDDDDD
Komentarz usunięty przez autora Wpisu