Wpis z mikrobloga

Dobra teraz już na poważnie, usunalem aplikację MB - bo mnie w-------y SMS-y, a one nadal przychodzą, czy nie powinienem wygrać sprawy w sądzie? XD za spam? Na koncie biedronki na fb dostałem taką odpowiedź
clickPLUS - Dobra teraz już na poważnie, usunalem aplikację MB - bo mnie w-------y SM...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ja usunąłem konto po pierwszej akcji smsowej i dzisiaj znowu dostałem sms. Czy to już się nadaje do sądu?
  • Odpowiedz
Do całej reszty ja mam #!$%@? pisać łaskawie o usunięcie ze spamu? JEST TU PRAWNIK? CZUJE SIĘ NĘKANY, to jest STALKING.


@clickPLUS: a co Ty sobie żartujesz czy poważnie pytasz? Masz prawo cofnąć zgodę na otrzymywanie treści marketingowych, ale musisz ich jakoś o tym poinformować. Przecież skąd mają wiedzieć że Ty już nie chcesz od nich wiadomości? :D To że usunąłeś aplikację to zrobiłeś to na swoim urządzeniu, oni nawet
  • Odpowiedz