Aktywne Wpisy
Cipek102 +50
Pracuje sobie w restauracji jako kierowca i tak tylko z nudów chciałem się podzielić jaki jest obraz polskich rowerzystów ( ͡° ͜ʖ ͡° )
#rower #patologiazmiasta #patologiazewsi
#rower #patologiazmiasta #patologiazewsi
źródło: IMG_7043
Pobierz
Lardor +589
źródło: 1000086168
Pobierz




Ja co prawda spóźniony bo w sobotę żarłem, ale udało się wcisnąć 30 na jedno posiedzenie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#tlustyczwartek #jedzzwykopem #chwalesie
Ale dziwnie bez włosów wyglądasz xd
@krucjan: "0" slownie, zero.
Komentarz usunięty przez moderatora