Wpis z mikrobloga

@LoginZajetyPrzezKomornika: Łeb spadł ci na sufit lub odwrotnie? To jest tak głupie że nie dowierzam, choć podejrzewam poziom intelektualny przeciętnego peowca zafiksowanego na pisie. Przecież wy na tym tagu posługujecie się argumentem Hitler pił wodę, Kaczyński pije wodę, ergo Stanowski pije wode. Hitler był jak pisowcy.
@bet730: Chodzi ci zapewne o wywiad z M. Piskorskim? Mam BARDZO mieszane odczucia co do tego wywiadu, czy w ogóle taka jednostka powinna dostać głos. IMO nie i kropka, ale jedno trzeba na pewno przyznać; Sekielski, jako prawdziwy dziennikarz, "zbombardował" Piskorskiego b. konkretnymi pytaniami i nieustannie prostował brednie, które wygadywał. Nie robił tego Carlson w rozmowie z Putinem, nie będzie tego robił Stanowski. Jestem o tym przekonany. Ale czas pokaże. Na
IMO nie i kropka, ale jedno trzeba na pewno przyznać; Sekielski, jako prawdziwy dziennikarz, "zbombardował" Piskorskiego b. konkretnymi pytaniami i nieustannie prostował brednie

@LoginZajetyPrzezKomornika: Jak to samo robi Mazurek (musiałem wygooglować bo zapomniałem jak się nazywa), to na wykopie zostaje okrzyknięty dzikim pisowcem niedającym się wypowiedzieć prawilnym lewakom. Jesteście chorzy psychicznie a bez podwójnych standardów świat by się wam zawalił na łeb.
@LoginZajetyPrzezKomornika

i to nie ja

Za chwile zaczniesz zaprzeczać istnienia wpisu pod którym rozmawiamy.

To teraz poszukaj

ok

rozemocjonowany płatku śniegu

Mocne słowa jak na autora, którego trzy ostatnie wpisy są o pisie, kanale zero i Kaczyńskim. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

trzy ostatnie

Policzyłem dokładnie, nie trzy lecz 24, 25 wpis łamię twoją obsesje i pojawia się neutralny wpis o zabawkach.
Za chwile zaczniesz zaprzeczać istnienia wpisu pod którym rozmawiamy.

@Little_Makak: No nie ja mam problemy z psychiką, ty tu robisz emocjonalny cyrk.

ok

@Little_Makak: Czekam, Czempionie. Postaraj się.

Mocne słowa jak na autora, którego trzy ostatnie wpisy są o pisie, kanale zero i Kaczyńskim. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Little_Makak: Niesamowite :-))). Co w związku z tym? Jesteś rozemocjonowanym płatkiem śniegu z infantylnym językiem. Rzucasz się
@LoginZajetyPrzezKomornika:

i śmietnika społecznego

Serio można jednocześnie atakować ad personam i pozować na wyższego moralnie. xDDD Nie gryzie ci się to w twojej głowie..

Policzyłeś, już obrońco propagandy PiSowskiej, ile razy okrzyknąłem Mazurka

Policzyłem że 96% twojej aktywności to polityczna frustracja xd Mało ci? Nazywasz kompletnie neutralny kanał pisowską propagandą a teraz chcesz mi wmówić że dziennikarza, który przy Stanowskim jest wyraźnym sympatykiem pisu, nie nazwał byś stronniczym? Człowieku mam wrażenie
Serio można jednocześnie atakować ad personam i pozować na wyższego moralnie. xDDD Nie gryzie ci się to w twojej głowie..

@Little_Makak: Można jednocześnie płakać nad ad personam, samemu stosując wcześniej wielokrotnie taką argumentację? Widocznie nie gryzie ci się to w twojej niezbyt lotnej głowie, hipokryto i płatku śniegu. Chlip, chlip, robi teraz sfrustrowana i zakłamana jednostka :-). Przezabawne.

Policzyłem że 96% twojej aktywności to polityczna frustracja xd Mało ci?

@Little_Makak:
@LoginZajetyPrzezKomornika: Nie zastosowałem wobec ciebie argumentu ad personam, tylko stwierdziłem fakt że od kilku tygodni, główna jest zalewana politycznym szambem, przez takich jak ty, którzy 96%, tak mój drogi 1/25 to 4%, nie rozumiem czemu niedowierzasz xd, poświęcają uwagi na polityczne ataki.

Kompletnie neutralny :-)))

Rozumiem że inni uczestnicy tego kanału (jak K.KORWIN-PIOTROWSKA, K.MODZELEWSKI, J.ŻULCZYK, M.DUMA) to też pisowcy?

Miałeś poszukać, gdzie okrzyknąłem Mazurka

Co ty taki pewny jesteś, przygłupie xd
Nie zastosowałem wobec ciebie argumentu ad personam,

@Little_Makak: :-))) Ponownie:

Ale was dupsko boli,

już w szał wpadacie.

odj3bało wam do reszty

nie wiem kto to jest xddd szaleńcu.

Łeb spadł ci na sufit lub odwrotnie?

Jesteście chorzy psychicznie

Wyparcie totalne. Za chwile zaczniesz zaprzeczać istnienia wpisu pod którym rozmawiamy.

tylko stwierdziłem fakt że od kilku tygodni, główna jest zalewana politycznym szambem, przez takich jak ty, którzy 96%, tak mój drogi