Wpis z mikrobloga

Mam pomysła, skoro istnieją już narzedzia AI dostępne dla każdego to może komuś się będzie chciało "zrobić" audiobooka "Wieży Jaskółki i Pani Jeziora" Wiedzmina w stylu Fonopolis i SuperNowa tzn. wyucz jakiś program typu #elevenlabs głosami bohaterów i podłożyć im tekst książki, dorzucić jakieś dzwieki, muzyczke do tego i by było lux. Można to zrobić wspólnie każdy po trochu albo zrzucić się i stworzyć jakiś poważniejszy projekt i wyręczyć aktorów podkładających głosy skoro już jest technologia która na to pozwala. #wiedzmin #sztucznainteligencja #ai #audiobook #ksiazki #wiedzmin3
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielinski998: Nikt się nie odważy zrobić tego wspólnie i się zrzucić. Musiałaby być jedna osoba która by wzięła za to odpowiedzialność. Zakładam że to nie Ty.
Ja mogę głosu użyczyć. Mam „warsztat”.
  • Odpowiedz
@zielinski998: Nie zgodzą się na to. Zażądali by kosmicznych stawek i byłaby rozróbą za prawa do głosu i w ogóle precz od kultury. Więc skoro trzeba im zapłacić to sami by to zrobili za pieniądze. A nie mogą zrobić bo prawa do Sagi ma firma która nie chce ich sprzedać a między Sobą nie może się dogadać (mąż i żona).
Myślisz że nikt nie chciał położyć na tym ręki żeby
  • Odpowiedz
  • 3
@Squanto: Cały internet po rewolucji sztucznej inteligencji jest zawalony coverami AI, deepfakami i innego typu rzeczami, wpisz sobie na yt "ai cover" i zobacz ile tego jest, myślisz, że Ci wszyscy artyści składają teraz pozwy że ktoś uzył ich głosu albo ich piosenki?
  • Odpowiedz
@zielinski998 no właśnie, są źli i w sumie nie dziwne, ale c---a mogą. Za parę miesięcy będą amatorskie filmy AI wykorzystujące znane postaci i głosy i takiemu amatorskiemu Avengers 6,7,8 nikt sie nie będzie dziwić.
  • Odpowiedz
@zielinski998: To w całym Internecie po rewolucji sztucznej inteligencji ogarnij Sobie Wiedźmina. To proste i banalne🙂🤷🏼‍♂️. Że też ludzie na to nie wpadli…
  • Odpowiedz
@zielinski998 przecież to szybciej by było samemu nagrać swoimi głosami. Weź to moderuj tyle godzin a sam przynajmniej masz pewność że nie ma błędów jedynie sprawdzić czy się nagrało.
  • Odpowiedz
  • 0
@minadymna tylko, ze Twoj głos nie ma podjazdu do głosu Krzysztofa Gorszyły czy Banaszyka więc o czym ty chlopie mówisz. To ma oddac idealnie klimat poprzednich audiobooków wykorzystując AI.
  • Odpowiedz
@zielinski998: Tylko że większość tego co jest w internecie to podchodzi pod satyre/parodie, która jest uregulowana prawnie. To co proponujecie to cały utwór autorski, wykorzystujący nie tylko czyjeś dobra materialne, ale i dobra osobiste.
  • Odpowiedz