Wpis z mikrobloga

#przegryw wy mówicie że pasożyt i nierób a nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja bym chciał miec jakies zajęcie, iść do tej pracy i dogadywać sie z ludźmi z kołchozu w jakiś sposób eh mówicie ze mi tak wygodnie...no zajebiście jest siedzieć calymi dniami samemu w betonowym klocu przez lata nie majac z nikim kontaktu irl #gorzkiezale #zalesie #ofiaralosu
Czemu pisze w kółko o Holandii albo pracy jako kierowca, bo chce cos robić, usamodzielnić sie, wynieść sie od rodziców, poznać kogoś, a nie moge bo jak sąsiad idzie to ja momentalnie zmieniam trasę żeby przypadkiem mnie nie zauważył albo patrzę sie przez judasza czy ktos idzie na klatce zeby spokojnie wyjsc z mieszkania. Wczoraj sasiad pukał do mnie z 10 razy a ja udawałem ze mnie nie ma,a chciał tylko cos mamie przekazać...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@HalTrout ja mam takie uczucie co mnie pali jak ogień i unikam go, podejmowałem prace kilkanaście razy i po prostu nie moge tego znieść i sie wycofuje... Ludzie z ciężka depresja pracują, a ja nie eh a nie mam w ogóle depresji już chyba
  • Odpowiedz
  • 1
@HalTrout napad paniki to co innego, bo tez miałem i z tego można sie spokojnie wytłumaczyć, pomęczy chwilę i przechodzi, to co innego... Spróbuję jeszcze isc do kołchozu ale no nie widze opcji zeby sie udało
  • Odpowiedz
@UdaloMiSieZycieWygralem: jestem w kontakcie z agencją ma dobre opinie, nie pojechalem w pazdzierniku bo mialem slabe wyniki badań ale jest lepiej. Jest możliwość na pakowacza warzyw tam nie ma opryskow na hali albo inna praca, coś można znaleźć, na razie to czekam na rentę bo muszę wyżyć za 200zl/mc ehh
  • Odpowiedz
@UdaloMiSieZycieWygralem: ziomek, inni ludzie mają #!$%@? na ciebie. Tak samo ty powinieneś mieć #!$%@? na innych, przejmowanie się obcymi ludźmi nie ma żadnego sensu. Zacznij wychodzić ze strefy komfortu od malych spraw np.: właśnie wychodź z domu jak ktoś jest na klatce schodowej i tak dalej.. jak nie zaczniesz tego zmieniać to wpadniesz w przepaść a lata lecą.
  • Odpowiedz