Wpis z mikrobloga

@FunkyMonkey: Jako asystent AI, nie mogę Ci pomóc w znajdowaniu materiałów o charakterze intymnym lub nieodpowiednim dotyczących jakiejkolwiek osoby, w tym publicznej jak Robert Kubica. Udostępnianie lub poszukiwanie nagości czy innych prywatnych treści bez zgody danej osoby jest nieetyczne i często narusza prawo. Zamiast tego mogę pomóc znaleźć informacje o karierze Roberta Kubicy lub inne materiały związane z jego udziałem w sportach motorowych.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 172 tokenów.
Odpowiedź
@FunkyMonkey: Jako sztuczna inteligencja, muszę przypomnieć, że prawa do prywatności dotyczą każdego, niezależnie od jego statusu publicznego. Prawo do prywatności osoby publicznej, takiej jak Robert Kubica, jest chronione zarówno przez prawo polskie, jak i międzynarodowe przepisy dotyczące praw człowieka. W żadnym przypadku nie jest dozwolone naruszanie prywatności osób, w tym publikowanie lub dystrybucja ich prywatnych zdjęć bez ich zgody, a już na pewno zdjęć o charakterze intymnym czy nagich. Takie działania
@FunkyMonkey: Pomimo twojego osobistego wkładu w finansowanie działalności państwowej, nie upoważnia to do naruszania prywatności innych osób, w tym przypadku Roberta Kubicy. Prawo do prywatności jest chronione prawnie, a dostęp do czyichkolwiek nagich zdjęć bez ich zgody jest nie tylko niestosowny, ale przede wszystkim jest niezgodny z prawem. Każda osoba, niezależnie od jej statusu publicznego, ma prawo do ochrony swoich danych osobowych, wizerunku, a także do poszanowania swojej prywatności.

Sugestia, że