Wpis z mikrobloga

@thorgoth @genocidegeneral : Faktycznie tacy #!$%@?, że trzy z sześciu drużyn wyszło z grupy na mundialu, Arabia pokonała Argentynę, Japonia dwa razy w roku rozwaliła Niemcy i pokonała Hiszpanię itd. Zacznijcie może oglądać mecze zamiast #!$%@?ć te populizmy.
@red7000: To jest bardzo dobry zespół tylko nieobyty ze światowym futbolem i po prostu nie poradzili sobie psychicznie z presją jaka ich dopadła w roli gospodarza mundialu.
@Maib: ura bura ciocia agata.
Polska też wyszła z grupy i wygrała z Niemcami, o czym to ma niby świadczyć?

Poziom azjatyckiej piłki, nie licząc kilku wyjątków (Japonia) jest wyraźnie słabszy niż w Afryce, nie wspominając o europie czy ameryce południowej.
@thorgoth: Czołówka Azji jest na porównywalnym poziomie co Afryki. Natomiast nigdzie nie stwierdziłem, że jest na tym samym poziomie co Europa czy Ameryka Płd natomiast pomiędzy "tarciem chrzanu" a czołówką światowej piłki jest duża przestrzeń. Na spokojnie jest w stanie sobie wyobrazić Katar, Iran, Japonię, Koreę czy rewelacyjną Jordanię nawet w ćwierćfinale Euro którym tak się jaramy od 8 lat.
@Maib: Hhahaha, jasny gwint XD

Zgrywasz tu jakiegoś ekspercika, tasujesz się do Japonii i Arabii tak jakby to były drużyny jakkolwiek reprezentatywne dla ogółu azjatyckiej piłki, ale problem polega na tym, że oprócz Japonii wygrywającej z chyba najsłabszymi Niemcami w historii czy Arabii sensacyjnie pokonującej późniejszych triumfatorów mundialu (za to faktycznie propsy), w Pucharze Azji występują też takie ekipy jak: Liban, Lepsza Korea, Irak, Gorsza Korea, ZEA, Tadżykistan, Chiny, Liban, Palestyna,
@genocidegeneral: Nie zgrywam ekspercika tylko po prostu oglądam mecze w przeciwieństwie do ciebie ignorancie. Wymieniłeś nazwy drużyn występujących na Pucharze Azji, i co w związku z tym? Co to miało udowodnić? Przecież taki Irak, ZEA czy Uzbekistan mogłoby spokojnie z nami wygrać.
Wymieniłeś nazwy drużyn występujących na Pucharze Azji, i co w związku z tym? Co to miało udowodnić?

@Maib: Ściana ma nad tobą taką przewagę, że można od niej piłkę poodbijać, bo jakbym rzucił nią w ciebie to by się odbiła od sęka i poleciała do Uzbekistanu.

Wymieniłem te ekipy bo op pyta dlaczego Katar wygrywa w Pucharze Azji, a jest dymany na MŚ - no właśnie dlatego, że w Pucharze Azji
@genocidegeneral: chłopie nawet nie chciało ci się sprawdzić w jakich klubach grają Koreańczycy i jakie wyniki tam kręcą, których Jordania pokonała w półfinale i zremisowała w grupie. Nabierz podstawowej wiedzy o piłce nożnej to wtedy podyskutujemy bo się kompromitujesz.