Wpis z mikrobloga

Od 0 do 10 mughal na ten czas? Drugie podejście tym krajem, byłoby lepiej, ale od konwersji w mughala miałem problem z kasą (przeniosło mi trade do Delhi i o tym zapomniałem xD) Planuje zdobyć achievement z unifikacją kultury mongolskiej, więc chyba 0 problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eu4
pozpozi - Od 0 do 10 mughal na ten czas? Drugie podejście tym krajem, byłoby lepiej, ...

źródło: temp_file5436417144623276339

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Niezłe tempo by było gdybyś po 100 latach domykał Indie i miał węzeł handlowy perski pod kontrolą, a ty się bawisz w jakieś RMy z Bahmanisem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Drmscape2 Bahmanisu już nie ma, miał piękny pogrzeb ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak w sumie grać tym mughalem? Mam wrażenie, że wojska mughala są z papieru, przy tej samej tech i pipsach dostaje w pape od malwy, muszę mieć nieco więcej wojska, żeby ich pokonywać. Armię mam piechota kawaleria 1:1 i armaty po 6 lub 11 pod siege. Zwyczajnie się trochę cykam tego vij, a koalicja tuż tuż,
  • Odpowiedz
Armię mam piechota kawaleria 1:1

@pozpozi: https://www.reddit.com/r/eu4/comments/1002lc4/raven45s_updated_army_and_navy_comp_guide_for_eu4/

Zwyczajnie się trochę cykam tego vij, a koalicja tuż tuż, mam już po -400 z niektórymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pozpozi: jakim cudem zrobiłeś 400 AE w 100 lat przy takich zdobyczach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brałeś tylko swoje claimy, czy na pałę unjustified demands? Koalicja nie jest problemem jak się odpowiednio żongluje rozejmami. Nawet
  • Odpowiedz
@Drmscape2: No takie AE to wygląda jakby się mu nabiło przez branie ziemi krajów, które nie były zawołane do wojny, bo inaczej nie mam wytłumaczenia, ewentualnie truce break xD Przy tworzeniu Roman Empire sam nabiłem 800 AE, tylko że tam były hurtowo anektowane północne Włochy i południowe Niemcy z prowkami po 20-30 deva ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pozpozi Tak jak wyżej zostało powiedziane, bez militarnych da się
  • Odpowiedz