Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego nie wychodzi mi w zyciu? Staralem sie w wielu dziedzinach i nigdy nic mi sie nie udalo.
Najpierw chcialem byc sportowcem ale mam slaby organizm sklonny do kontuzji wiec nic z tego nie wyszlo. Pozniej chcialem byc fotografem i mialem nawet oferty robienia zdjec na festiwalach, zgodzilem sie robic to za darmo i tez sie wysypalo. Potem skupilem sie na muzyce, zalozylem swoje wydawnictwo i napisalo o mnie nawet pare gazet ale tez nie poszlo. Pozniej poszedlem na studia i chcialem pisac artykuly do gazety studenckiej, nikt mnie tam nie chcial. Poszedlem na kolo studenckie ale nic tam sie nie dzialo poza ogladaniem filmow. Probowalem dostac sie do pracy do gazety lub radia jako stazysta do pisania artykulow, do robienia zdjec, prowadzenia audycji i osobiscie poszedlem w kilka miejsc to mnie wysmiali. Pisalem tez maile, nikt nie odpisal. Aktualnie mam 30 lat i jestem wypalony, nie mam juz motywacji i checi bo nigdy nic mi nie wyszlo. Uprawiam sport dla zdrowia, pracuje i w sumie wegetuje z dnia na dzien bez celu, nic mi w zyciu nie sprawia radosci. Bardzo nie lubie swojego zycia ale wszelkie proby zmiany go na lepsze koncza na niczym. Nawet nie wiem czego jeszcze moglbym sprobowac. Chcialem sie tylko wyzalic, bo i tak nikogo to nie obchodzi w prawdziwym zyciu a czuje sie bezuzyteczny.
#zalesie #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Większość ludzi nie ma z pracy ani przyjemności ani dużych zysków, Ty próbujesz w muzyce, fotografii czy pisaniu, więc tym ciężej Ci znaleźć, bo wiele ludzi by chciało taką pracę a duża część robi w pracy typu magazyn czy klepie excela w korpo, bo tak wygląda rzeczywistość i może musisz się z nią pogodzić.
  • Odpowiedz