Wpis z mikrobloga

#seks #zwiazki #tinder Da się rozpoznać jeszcze przed pierwszym spotkaniem problemy psychiczne u laski? Dużo z taką jedną piszę i coś mi mówi, że ma borderline, a na pewno jest zdrowo #!$%@?ęta. I tak się zastanawiam się czy się z nią w ogóle spotkać czy nie. Na co zwracać uwagę podczas pisania i na pierwszym spotkaniu?
  • 44
  • Odpowiedz
@karolek118 Jak ci nudno i chcesz się sprawdzić jak bardzo dobry jesteś w ogarnianiu burdelu, to bierz borderkę. Atrakcji (w sensie kręcenia gównoburzy przez nią) będziesz miał co nie miara. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie miałeś do czynienia, to warto spróbować dla samego doswiadczenia. Cicho - źle, za głośno - źle, będziesz się opiekował - źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do nich trzeba
siedze-na-antresoli - @karolek118 Jak ci nudno i chcesz się sprawdzić jak bardzo dobr...
  • Odpowiedz
  • 0
@Tupolej154: @siedze-na-antresoli @Tupolej154: Laska mi się już zdążyła pochwalić, że obciąga na pierwszych randkach, ale technicznie jest dziewicą, bo max. po 2 randce faceci zrywali z nią kontakt a ona nie będzie się ruchać na 1 czy 2 randce. Jest praktykującą katoliczką. Kilka miesięcy temu przyjaciele i znajomi się od niej odwrócili, bo podobno bardzo się zmieniła. Rodzice jej ciągle mówią, że jest nienormalna. Mówi, że jest strasznie samotna i
  • Odpowiedz
@karolek118 po tym co piszesz to nawet nie ma sensu się z nią spotykać- same czerwone flagi.
Co jedyne możesz się z nią spotkać z ciekawości, albo po jedno.
Długo piszecie, że poruszane są tak prywatne tematy?
  • Odpowiedz
  • 0
@Tupolej154: 5 dni, ale bardzo dużo, po kilka do nawet kilkunastu godzin dziennie. Jeszcze mnie ostrzegła, że jak ją ktoś zrani to potrafi być bardzo chamska i mściwa. Trochę się cykam teraz xd.
  • Odpowiedz
@karolek118 dziewczyna chce sobie kogoś znaleźć, ale nie chce jej się bawić to odrazu wali prosto z mostu, żebyś nie miał niespodzianki. 😅
Jedną zaletę ma na pewno: jest szczera. 😄
  • Odpowiedz
  • 0
@siedze-na-antresoli: Wiesz, ona mówiła, że niczego nie żałuje. Jest z siebie zadowolona, że obciągała na pierwszych randkach, ale nie było nic więcej, tutaj cytuję "oni chcieli więcej, ale dostali tyle i z tego co wiem nie narzekali". I tak sobie siedzę i się zastanawiam czy chcę się stać kolejnym co podobno nie narzekał.
  • Odpowiedz