Wpis z mikrobloga

@Pneumatyczny_kabanos: Nooo redaktor na boisku to się w bestię przeistacza, ten faul w 1:06 to taki ewidentnie na "#!$%@?", ja rozumiem że wcześniej dwukrotnie od tej 16tki redaktor dostał (zapaśnicze pchnięcie w 0:58 i chwilę wcześniej lekki wjazd w prawą nogę choć nie wiem czy tam się na piłce po prostu nie poślizgnął) ale że aż taką zemstę wymierzać?
  • Odpowiedz
@Pneumatyczny_kabanos: dziękuję, jesteś dla mnie tym, kim dla Zlatana był Mino Raiola. Rozesłałem każdy z tych trzech filmów wszystkim ludziom, których znam, a także niektórym spamerom, którzy proponują mi free typy bukmacherskie. Jestem nieprawdopodobnie wdzięczny. ()

@Mtik333 było mi głupio jak zszedł. :( zwłaszcza że to gość z wyglądem Mike'a Tysona, ale poza tym serce na dloni. :(
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: jeśli każdy z kuzynów obejrzy ten film, to liczba wyświetleń będzie na poziomie kilku milionów. Mam też nadzieję, że uda mi się załapać na jakąś prowizję za transfer do Turcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mtik333 redaktor nie da sobie w kaszę dmuchać (kolejne przysłowie, które brzmi dziwnie, gdy pomyśli się o nim w sensie dosłownym XD)
  • Odpowiedz