Wpis z mikrobloga

@lukies2221: "stolik będzie dla widza", czyli pierwsze co sugeruje nam, że będzie on za darmo rozdawany po czym za chwilę dodaję, że licytacja na allegro xD Widać, że kaska się nie zgadza xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamilek2323: to jego wykonanie jest fatalne, wystrczy popatrzec jak zblizenie daje ze rogi sa nierowne jak pl drogi, zamiast frezarką i frezem przeleciec to by bylo idealnie wszedzie to on jak zalał, tak zostawił, albo ręcznie papierkiem przeleciał i jeszcze tyle pieniedzy chce bo przedmioty zbierał przez 15lat. Może jakaś "widzka" sie nabierze i kupi to
  • Odpowiedz
@lukies2221: obstawiam, że nie pójdzie za więcej jak 4000zł o ile w ogóle się sprzeda. Totalnie bezsensowny jest ten stolik. Za niski aby używać jako kawowy, a jako podstawka pod monitor to go szkoda dać bo zasłoni się te wszystkie "skarby". Moim zdaniem albo go kupi jakiś niespełniony życiowo 40 latek, który chciałby być tak samo "wolny" jak on i srać do wiaderka w starym Doblo albo jakaś Grażynka, która
  • Odpowiedz
@lukies2221: myślałem że licytacja jest od 1zł i obstawiałem że jakiś obłąkany da za to 500zł ale z ceną 3000 to Janek grubo poleciał xD Myślicie że jest ktoś na tyle głupi żeby tyle zapłacić?
A ja jeszcze naiwnie na początku zakładałem że to jakaś aukcja na wośp xD
  • Odpowiedz
  • 2
@BelleDerphine: tez myslalem ze od 1zl xD ale nie obrazajmy go, cena za niska bo to są przedmioty co zbierał 15 lat, glowica ze zlomu, i za mniej jak 3000 to zywica i czas poswiecony sie nie zwroci. On to na firme sprzedaje z FV wiec jak ktos kupi amunicje to ciekawie będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Korsir masz inspiracje na stertę złomu zza garazu jak kiedyś nie będziesz miał pomysłu co z tym zrobić.
Niech ktoś się nim też zainspiruje a nie że tylko on od innych ściąga
Tak lko nie wrzucaj tam amunicji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz