Wpis z mikrobloga

jedyną osobą, z ekipy, której udowodniono że spożywał coś innego niż kawę piernikowa jest ponczek,

@niezdiagnozowany: co? XD Przeciez robur otwarcie mowil, ze bral kiedys. Sraker tez zawsze na pytania o branie sterydow #!$%@? sie ironicznie, ze oczywiscie, ze nie. A owca to widac na zdjeciu 100% natural ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poborski28151691: @niezdiagnozowany jak można nazywać kogoś naturalem z takimi #!$%@? trapami? Widział ktoś kiedyś chłopaka na siłowni z tak rozwiniętą tą partią? Nawet faktycznym naturalnym kulturystom ta partia prawie w ogóle nie rośnie, a dziwnym trafem każdy sterydziarz wygląda jakby z jego ciała wyrastało drugie xD

Jakbym miał wskazać jeden uniwersalny wskaźnik naturalności to byłby to trapy. Nikt tego za specjalnie nie katuje, ciężko to rozwinąć naturalnie, na sterydach samo rośnie.
@KochanekAdmina ale ja nie mówię że jest naturalne po prostu mówię że jest mały w porównaniu do zdjęć czy filmów,żeby nie wyszło że jestem jakiś ich fanem.Nie nie jestem,chłop wygląda na osobę która trenuje systematycznie i liczy kcal,a co do tych trapów jak ty to mówisz to chyba chodzi ci o kaptury choć mogę się mylić,tu akurat masz rację ma #!$%@? ale nie jakoś przesadnie jeden ma gen do tego drugi nie,
mówię że jest mały w porównaniu do zdjęć czy filmów

@poborski28151691: Przy czym jednocześnie jest większy o większości społczeństwa. Owca nigdy nie miał ambicji na mr Olympia i da się być większym, ale to też sok na skrzykawce musi być bardziej różnorodny.

Jest różnica między biciem teścia, a biciem trenu bo chce się być #!$%@? gigantycznym xD ale oba przypadki nie są naturalne.

ale nie jakoś przesadnie jeden ma gen do
KochanekAdmina - > mówię że jest mały w porównaniu do zdjęć czy filmów

@poborski2815...

źródło: AIf8zZQyTILUs3hprlyOlmQRnhDq9Upbij1s30BKJ8tE=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Pobierz