Wpis z mikrobloga

#sejm #konfederacja #bekazpisu #polityka Wg mnie Konfederaci romansują z pisem nie dlatego, że chcieliby do nich dołączyć albo uzyskać jakieś profity od polityków, każdy widzi że to tonący okręt i nie chcą tykać gówna. Wg mnie konfederacja chce przejąć część elektoratu pisu który też nie jest ślepy na to co robi ich prezydent oraz wszystkie afery, które wychodzą jak gówno z topniejącego śniegu. Czekam zatem aż ten ich plan się wywróci do góry nogami bo efekt będzie taki, że nie zyskają nowych a stracą obecnych zwolenników, którzy ostatnimi resztkami sił próbowali bronić najgłupsze z ich pomysłów.
  • 4
  • Odpowiedz
@nie_jestem_roboten: konfederacja istnieje tylko na papierze. Realnie od momentu wyrzucenia Korwina, wypowiedzi o konfederacji strony Mentzen i przyjęciu Wiplera widać, że maja ze sobą coraz mniej wspólnego. Bosak może grać na PiS, Brauniści na wszystkich się obraza, a Mentzen niedługo odejdzie z polityki. Takie małżeństwa z rozsądku nie wytrzymują zbyt długo, a już pierwszy rozłam mieli (pozdrawiam Dziambora).
  • Odpowiedz
@r4x4: wiadomix, Mentzen wcale tego (że konfa umiera) ostatnio nie powiedział na spotkaniu z wolnosciowcami. To dorobione AI pewnie było, fejur jak nic, manipulacja i informacja niewygodna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz