Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sie porobiło xd Co chłop odwalił.. Zajumałem komuś fotki z instagrama, w tym jedno z wnętrza ferrari (ujęcie na same ręce na kierownicy) drugie tyłem na jakiejś górze w dżungli. Upewniłem się że nie są zaindeksowane w google i yandexie. Dorzuciłem 2 prawdziwe swojej mordy i założyłem #tinder. Nie wiem po co. Z nudów generalnie. Pisałem z laskami i mam praktycznie ustawione dwie małolaty na #seks. Nie jakieś wybitnie ładne ale takie 6/10, jedna alternatywka, druga typowa Julka z bitchface ale ciało super. Miał być żart i eksperyment ale teraz mi kur%$a żal i nie chcę obchodzić się smakiem. Ferrari nie wypożyczę nigdzie bo to koszty gigantyczne i pewnie by przegrywowi nie dali jakby zobaczyli młodego szczyla. Ale znalazłem maserati granturismo bez kaucji i wymagań co do wieku. Myślę czy by nie wynająć i ściemnić że tamto jest w naprawie. To też wygląda drogo i brzmi fajnie. Niecałe 2k za dobę (wiem wiem taniej bym miał #divyzwykopem) ale to nie to samo + zawsze jakaś przygoda i przejażdżka ciekawym autkiem. Tylko boje się że mimo wszystko czar pryśnie bo ferrari to jednak ze dwie klasy wyżej i nici z ruchania a ja wtopię dwa klocki. Przejdzie to waszym zdaniem czy raczej nie? Nie myślę dziś trzeźwo a czas goni.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @klamkaodokna:
@sberatel: panowie bez żartów z tym bmw i skodą. Może z 15 lat temu.. No i nie takie znowu małolaty. Piszę z perspektywy 24 latka - jedna ma 17 a druga 19. One się orientuję w samochodach i cenach. Młode laski rozpoznają każdy model iphone z kilometra a co dopiero auto. Ferrari od bmw żeby nie odróżnić to musiałaby mieć z -10 dioptrii i zapomnieć
@mirko_anonim: powiedz jej, że jesteś generalnie takim milionerem - ekscentrykiem co na początku znajomości chce sprawdzić czy kobieta leci na niego czy jego pieniądze - tak więc na start proponujesz jej podróż tramwajem ("to ludzie tym jeżdżą tak na co dzień?") wizytę w makdonaldzie ("niesamowite te kanapki, samaczne, ja to bardziej ostrygi i kawior ale podoba mi się odmiana") a na koniec ją wydymaj u siebie, a jak masz słabe warunki
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Oczywiście podpisuję się pod tym co napisał OP obiema rękami (wiesz pewnie kim jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Sam kilka miesięcy temu zacząłem chodzić na takie rzeczy i z przyjemnością tu poodpisuję.

placenie za seks = cuck


i tu nie ma panie dyskusji na ten temat, reka mnie swedzi zeby panu

A jak laska jest wolna to co? Z resztą cuckiem jest uwaga chłopak
@mirko_anonim: nie wiem po co zostałem oznaczony , ale ciekawa akcja Mirku się zrobiła w sumie xd, tylko bym się tak nie napalał na to jak ty teraz, a co do tego jak możesz to rozegrać to idź z którąś z nich na drinka by mieć pretekst że nie mogłeś prowadzić auta