Wpis z mikrobloga

@L3stko: Ja zwróciłem na co innego. Tam jest 2 doktorów, jeden extra. Może te 3 panie i 2 doktorów bawią się w Liroya: Nie będę sciemniał, chodzi o zabawę Na kawę chcę zaprosić Ciebie dziś wieczorem Będę doktorem, będę doktorem Będę Cię badał z tyłu i z przodu;)
@L3stko: nie wiem, choc sie domyslam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na szczescie jezyka nie da sie zmienic odgornie, tak jak to probuja zrobic niektore srodowiska, bo wiekszosc ludzi ma to w pompie - interesuje ich to, co przeklada sie bezposrednio na ich poziom zycia i zasobnosc portfela
@L3stko: sekretarka jako słowo zostało już przypisane do innego zawodu, dlatego nie używa się go w tym kontekście. Tak działa język. Co w tym dla ciebie trudnego? Proszę wytłumacz, może będę mogła pomóc?
naczelne problemy konfiarzy xD


@MirekStarowykopowy: nie tylko konfiarzy, każdy normalny człowiek problem z urządzaniem sobie publicznego urzędu po swojemu, zgodnie ze swoimi absurdalnymi przekonaniami, i to jeszcze w niekonsekwentny sposób przez swoje widzimisię. Rozumiem, że można mówić wyłącznie o najważniejszych problemach, bo inaczej należy się wyśmianie?