Wpis z mikrobloga

Miałam dziś w nocy pierwszy paraliż senny od ok. 18 lat. I powiem, że nie było to miłe :(
Myślałam, że już z tego wyrosłam. #paralizsenny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Panzerhund: Okropnie. Nie możesz się ruszyć ani odezwać i ziszczają ci się najgorsze lęki. Pół biedy jak wiesz co to jest. Kiedyś jako dziecko byłam pewna, że mnie regularnie kosmici porywają.
  • Odpowiedz