Wpis z mikrobloga

#randki #rozowypasek #pytanie #rodzina
Od kiedy skończyłam 12 lat, podobali mi się koledzy mojego starszego o pięć lat brata. Najpierw skrycie kochałam się w Danielu, później w Pawle o ksywce "Igor"( bo jakieś dziecko z upośledzeniem o tym imieniu się na niego długo patrzyło czy coś, nie pamiętam dokładnie genezy ksywki) i największy świr Marcin.
Oczywiście nie miałam szans na zainteresowanie z ich strony, i brat się strasznie #!$%@?ł o to że mogłabym w ogóle pomyśleć o spotkaniu z jego kolegą ( nawet jak dojrzałam i skończyłam 18 lat).
Zaczęłam jakiś czas temu pisać z jednym z tych kolegów ze szkolnych lat od niego- Marcinem, typ żyje w Wlk Brytanii, pracuje fizycznie budując bramy i tego typu rzeczy, stara ściga go o alimenty na ich wspólne dziecko.
Oczywiście facet mnie zaprasza do siebie, mieszkając w jakiejś przystosowanej szopie i twierdząc że mnie utrzyma xd
"Igor" jest teraz w okolicach czterdziestki, ma Tinder, nosi czapkę z daszkiem i szerokie gacie, tylko Daniel w sumie wyszedł na ludzi - od liceum ta sama kobieta.
Nie sądziłam że mam tak #!$%@? gust, pewnie dlatego siedzę teraz na wykopie a nie z facetem.
Też lubiliscie kolegów starszego rodzeństwa?
Cóż, pora pogłaskać kota i iść spać, nie dla mnie przystojniak z IQ 150 i uniesienia łóżkowe eh
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ewa-m: @paniswiata właśnie jak to się dzieje. Sam kiedy byłem w gimnazjum nie rozumiałem, dlaczego z pozoru normalne, fajne dziewczyny uganiają się za jakimiś patusami. Dlaczego? Kiedy następuje to otrzeźwienie?
  • Odpowiedz
  • 0
@paniswiata: chyba niezbyt dobrze poznałysmy tych swoich crushow albo byłyśmy zdecydowanie odklejone wierząc że to ideały xd norma w pewnym wieku. Ciesz się że nie jesteś teraz jego żoną
  • Odpowiedz
  • 1
@Gumaa: co rozumiesz przez pojęcie patus? Bo mi podobała się ich pewność siebie, poczucie humoru i to że byli starsi i w moim mniemaniu przystojni. Dziewczynki szybciej dojrzewają i oglądają się za " starszymi" a że dobrze ich nie znałam to mogłam sobie idealizować
  • Odpowiedz