Wpis z mikrobloga

Też Macie wrażenie, że wcześniej na portalach randkowych łatwiej było kogoś poznać? Teraz jak konto założyłem na tinderze to po 3 dniach 6 like tylko uzbierałem a 5 lat temu w 8h zamykałem licznik i mialem 99+.
Jak zmieniłem na wyświetlanie chłopów to odrazu w półgodziny 21 polubień,ale podobnie łatwo było też wtedy.
Mam na to dwie teorie ,albo byłem wtedy gigachadem albo algorytmy pozmieniali na pay to win.
Podobnie wygląda sytuacja na badoo.
#tinder #badoo
typowy_rowerarz - Też Macie wrażenie, że wcześniej na portalach randkowych łatwiej by...

źródło: temp_file810487731731709261

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typowy_rowerarz: Oczywiście że to pay to win. Po zapłaceniu w jeden dzień miałem już sporo par i 2 chętne na spotkanie, a tak to przwijałem 3 dni i nic się nie działo, już myślałem że mam jakiegoś shadowbana. Prawdopodobnie nawet cie nie wyswietla rozowym jak nie zaplacisz. Chłopów jest więcej więc mogą bezkarnie ignorować tych bez $$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że wcześniej na portalach randkowych łatwiej było kogoś poznać?


@typowy_rowerarz: dla mnie nigdy nie było łatwo. Badoo/tinder maksymalnie 10 polubień, od lasek z bmi 30+. Gdzie ja 178/70. W tej chwili tylko ewakuacja poza internet zostaje.
  • Odpowiedz