Wpis z mikrobloga

Powracam z rozważaniami nt moda do heroes z naszymi milusińskimi. Postanowiłem przychylić się do sugestii, że jednostki w zamku "belweder" to nie powinni być bohaterowie uniwersum. W związku z tym rzucam propozycję jednostek i jednocześnie proszę o kreatywną burzę mózgów.

TO CO PONIŻEJ MOŻE ULEC ZMIANIE

Chciałbym żeby zamek był w pewnym sensie spójny i dość realistyczny, więc np. Nie planuję ataków moczem, orbitów, saren z księżyca, czy czegoś w tym stylu. Tak samo planuję żeby bazował raczej na starej szkolnej, chociaż wśród herosów mogą się znaleźć postaci późniejsze (olgierdano). Powiedzmy że obejmie okres do śmierci Jana R. Bo RODO.

Moja propozycja jest na razie dość skromna bo nie ma zbyt wielu typów postaci pojawiających się regularnie w uniwersum, a i same jednostki ludzkie wydają mi się trochę monotonne (wiem że to troche sprzeczne z brakiem orbitów). Będę wdzięczny za wszelkie pomysły.
#kononowicz #heroes3 #heroesus17

1. Nowoszkolny -> Frajer spod bramki
Słaba piechota atakująca wręcz, ulepszenie może będzie czymś rzucać
2. Bezdomny -> Menel
Jw. tylko wolniejszy i wytrzymalszy. Z siekierą do rąbania drewka dla Warmianina. (Por. Zombie)
3. Żołnierz z Bombasu -> Żołnierka z Bombasu
Ubrane w generyczny mundur. Strzela
4. Strażnik -> Policjant z trójki
Pałka -> tarcza i pałka. Mocny i wytrzymały

I ty robi się lipa,bo mało w uniwersum silniejszych jednostek które nie były by jednorazowymi epizodami i kojarzyły się z uniwersum. Może karetka psychiatryczna? Czołg z Bombasu? Łoś? Latex?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie szedłbym w kompletny realizm. Jego konsekwencja jest taka, że masz 4 jednostki i wszyscy to piechurzy. Jedna strzela. Poza tym to gra gdzie latają smoki także miejsce na fanstasy jest..

sam niedługo skończę jak moim zdaniem powinno wyglądać takie miasto :P
  • Odpowiedz
  • 0
@FOTEL: no to znowu muszę się przespać z tą sugestią, ale ogólnie to masz rację. Jedynie że ja słaby jestem w wymyślanie takiej fantastyki. Podziel się swoją wizja jak wymyślisz
  • Odpowiedz
5. mleczny mazur -> nitro warmianin (nitro szansa 10% na rzucenie czasu berserk, oba atak obszarowy)
6. asterka boża -> lublin po tatusiu (szybkie, atak fest, obrona/hp mało)
7. demileokadia -> demipiłsudski (do budowy potrzebny mitomański kącik)

mozna tez coś z komunistyczny dać "jakieś imie" -> "komunistyczny XXX"
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: właśnie wbrew pozorom tych jednostek trochę może być, ja miałem 8 które chciałem wrzucić do miasta, z którejś będę musiał zrezygnować

golemy kuszący pomysł

estia warmiańska, zakopcona pyłem z pieca kaflowego


@gzymspiwniczny: kurde to też jest pomysł, ifryt z komina czy coś xd
  • Odpowiedz