Wpis z mikrobloga

Na temat tego jak Pan Sylwester zmarnował potencjał można pisać długie rozprawki, ale nie o tym teraz. Spójrzcie ile wyświetleń zrobiły te dwa szortsy.
I w ogole ile wyświetleń robiły filmiki na początku ich wstawiania na kanale „cwiartkazranajaksmietana”. Wtedy pamiętam obiecał wrzucać regularnie jakieś filmiki. Wystarczyło to pociągnąć. Nic więcej. Nagrywać nawet jakieś 5-minutowe filmiki z życia Strzegomian. Kiedyś był piękny szot z tego, jak Tajfun poszedł do siwego na bagna, a tamten wyciągnął pałę i przegonił obu, w tym barona. Ot, zwykły filmik z jakichś wioskowych przechadzek.
Moim zdaniem, największym problemem barona jest to, że jest skrajnie i nad wyraz leniwy. Nie pisząc o innych rzucających się w oczy cechach, to lenistwo, a co za tym idzie, niesłowność- są kluczowe. Zwykły szort z pijanym i skacowanym Tajfunem zrobił prawie milion wyświetleń, ale i tak nie zmotywowało to reżysera do wrzucenia szóstego biegu.
Pozdrawiam.
#bystrzaktv
NimRoll - Na temat tego jak Pan Sylwester zmarnował potencjał można pisać długie rozp...

źródło: photo-output

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@NimRoll: kanał ćwiartka z rana jak śmietana miał potencjał, wizyta u esty i wyprawa z tajfunem i siwym na grzyby - fajnie się to oglądało, ale baron jak zwykle wszystko #!$%@?ł koncertowo xD
  • Odpowiedz
@NimRoll: niech pakuje walize do Niemiec albo Holandii na rzodkiewki. Jak to sam powiedział gdyby nie te streamy dawno by w Polsce nie siedział, więc niech pakuje mandżur, zarobił to co zarobił, został sam na scenie pato zamiast to ciągnąć to wybrał lenistwo bo 2-3 k wpadało za nic za weekendowy stream, nie chciał dobrowolnie dymyć albo jego menele to czas było skończyć to eldorado
  • Odpowiedz