Wpis z mikrobloga

Cała ta sytuacja z komicznym ułaskawieniem i wczorajszym marszem trochę mnie zmartwiła.

W argumentach pojawia się, że duda ponownie sam się ośmieszył i sięgnął dna (jeśli w ogóle jeszcze można przebić się przez dno kolejny raz), a tym samym uznał nieważność swojej poprzedniej decyzji - ale to jest argument dla normalnych i myślących ludzi, a nie dla pisowskiej dziczy, która niespełna 3 miesiące po dniu wyborów zachowuje się tak, jakby według nich maszyna z cukierkami się zepsuła i trzeba w nią było tylko porządnie przy*ierdolić, żeby wypadło to co chcą, czyli dalsza władza.

To co mówił wczoraj karakan na marszu też było niepokojące, bo może się mylę, ale to pierwszy raz kiedy tak wyraźnie i dosadnie powiedział wprost, że oni chcą odzyskać tą władzę i zrobić tak, żeby nie oddać jej już nigdy.

Naprawdę to trochę przerażające, bo nowa władza próbując sprzątać ten ściek i melinę po pisie nie może po prostu wrzucić granatu do gnojownika i zrobić porządek od nowa, tylko operuje mając trochę związane ręce. Fanatyzm oderwanych od koryta niepokoi z każdym dniem coraz bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polityka #sejm
  • 5
  • Odpowiedz
ale to jest argument dla normalnych i myślących ludzi, a nie dla pisowskiej dziczy

@dickdiepie: normalni i myślący ludzie nie pokazują pogardy dla drugiej strony konfliktu politycznego
  • Odpowiedz
@zobq Czy nazywanie rzeczy po imieniu to pogarda?

czy nazywanie ludzi mających inne poglądy niecywilizowanymi i pierwotnymi, nie jest pogardą? Czy w takim razie mówienie np. o ludziach protestujących na czarnych marszach, że są dziczą, także oceniasz jako nazywanie rzeczy po imieniu?

«ludzie niecywilizowani, pierwotni»

pierwszy punkt z linka, który sam wstawiłeś.
  • Odpowiedz
@zobq A jak nazwiesz inaczej ludzi, z którymi nie da się prowadzić normalnie dyskusji na rzeczowe i logiczne argumenty?
Jakakolwiek próba rozmowy z nimi na rzeczowe argumenty, kończy się na krzyku i mówieniu "a tamci też kradli, a ci przynajmniej dają".
Moralność Kalego?

Wiem że może żyje w bańce, ale zdecydowana część mojej rodziny jest za PiS i ja wolę z nimi na tematy polityczne nie zaczynać rozmowy z powyższego powodu.
  • Odpowiedz