Wpis z mikrobloga

Szukam czegoś w stylu statshunters albo bardziej squadrats (bo mniejsze kwadraty) tylko żeby miało apke na ios. Ewentualnie zamiast kwadratów to żeby mi pokazywał po których ulicach już się poruszałem, jak w serwisie wanderer. Tylko oni też nie mają apki.
chodzi o spacery i bieganie. #ios #iphone #bieganie #rower
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johny-kowalski: Z tego co wiem, apka do Squadrats powstaje, tylko w bólach bo jest to cały czas projekt "po godzinach".

Chciałbyś widzieć na żywo jak zaliczasz kwadraty albo uliczki?

Ogólnie możesz otworzyć sobie w przeglądarce na telefonie stronę Squadrats albo Wandrer, przejść na mapę i tam jest opcja żeby śledziło twoją pozycję - tylko nie będziesz miał info na bieżąco co zaliczyłeś - jedynie pozycja. Ja tak zwykle robię jak
dybligliniaczek - @johny-kowalski: Z tego co wiem, apka do Squadrats powstaje, tylko ...

źródło: Screenshot 2024-01-12 150442

Pobierz
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek dzięki, w takim razie będę czekał na apke squadrats. Wanderer nie ma apki I jest płatne a akurat za taką usługę nie chce mi się płacić abonamentu.

Zainspirował mnie wczorajszy news w tv gdzie jakiś koleś przeszedł wszystkie ulice Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe jak on to sobie ogarniał
  • Odpowiedz
Zainspirował mnie wczorajszy news w tv gdzie jakiś koleś przeszedł wszystkie ulice Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe jak on to sobie ogarniał


@johny-kowalski: Hmm czytam że to była kobieta i używała https://citystrides.com/ - nie znam tego ale z tego co widzę zasady zaliczania są lekko inne, trzeba przejść przez węzły no i jest za darmo. Sprawdzę sobie.

Odnośnie Wandrera to w sumie $30 rocznie, 10
  • Odpowiedz