Wpis z mikrobloga

Chłopaki #przegryw chyba nie jest z nami tak źle skoro my żeby wyjść ze ##!$%@? musimy ciężko pracować i być przeciwko całemu światu a taka #p0lka jedynie co musi zrobić to wyprowadzić się ze wsi, założyć #tinder #badoo i rozłożyć nogi odpowiedniej osobie.

Jak nawet tego #rozowepaski nie potrafią na tutorialu to serio #damskiprzegryw istnieje.

Nawet największy #przegryw jest bardziej wartościowy od dowolnej #p0lki z tagu #damskiprzegryw

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #oswiadczenie
Dueil_angoisseus - Chłopaki #przegryw chyba nie jest z nami tak źle skoro my żeby wyj...

źródło: temp_file2789659334376901451

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłopaki #przegryw chyba nie jest z nami tak źle skoro my żeby wyjść ze ##!$%@? musimy ciężko pracować i być przeciwko całemu światu a taka #p0lka jedynie co musi zrobić to wyprowadzić się ze wsi, założyć #tinder #badoo i rozłożyć nogi odpowiedniej osobie.


@Dueil_angoisseus: Generalnie jeśli jedyną rzeczą jaką musi zrobić kobieta to założyć tindera to nie żeby coś, ale jak to
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Nie, o tzipe bije się tylko pewna grupa idiotów robiąc z tego rzecz nadrzędną. Prawda jest taka, że będąc normalnym gościem nie biegając za nimi jesteś w stanie sobie znaleźć, ale przegrywy muszą zaruchać żeby być kimś XD
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: zagraj sobie w grę na średnio trudnym poziomie, a jak się rozeznasz to na wysokim poziomie trudności,
Wtedy każdy wyczekiwany checkpoint lub kolejny poziom to jest wyzwanie ale i daje mnóstwo satysfakcji.

I nagle zarabiasz mnóstwo kasy bo znalazłeś dobry sposób na zarobek i kasa się nie kończy nawet na trudnym poziomie, kupujesz co chcesz ale się przestajesz tym cieszyć,
Nagle wszystko w tej grze się robi miałkie i nijakie.
Nie ma ciśnienia
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: ja mam wakacje 1-3miesiące w roku łącznie, rozbite na 2-3 razy,
W wieku 30 lat się dorobiłem połowy ponad wartości ładnego domu w UK, mam fajny samochód za gotówkę,
Milfa Amerykankę,
Teraz mogę sobie odpuścić po 4 latach cięższej pracy, i mogę sobie chodzić max 3-4 razy w tygodniu do pracy która lubię, jazda tirem.

Ja bym się zanudził wypoczywając tyle
  • Odpowiedz