Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Widziałem dziś na wykopie taki wątek:

https://wykop.pl/wpis/74512501/w-tym-roku-33-pracownikow-bedzie-zarabiac-minimaln

Pojawiały się głosy, że nie warto będzie się uczyć tylko lepiej iść gdzieś do prostej roboty.
A ja wam powiem, czemu zawsze warto się uczyć, nawet jak zarobki nie będą adekwatne do włożonej pracy.
Otóż warto robić wszystko byleby nie przebywać z patologią, tymi obszczymurkami, sebami, ludźmi, którzy mają poważne problemy z myśleniem i ogarnianiem własnej kuwety.
To najbardziej powinno motywować człowieka do uczenia się. Nie ma nic bardziej demotywującego jak przebywanie z takimi ludźmi, praca w januszexach mnie tego nauczyła.
Przychodzi ci taki łapserdak, z którym musisz niestety pracować i na proste, dziecięce polecenia typu "nie rób tego" on będzie tak dalej robił. A ty się będziesz wkurzać, bo co innego masz zrobić? Pójść do przełożonego i powiedzieć żeby zmienili pracownika? To przyjdzie drugi taki sam, albo i lepszy agent specjalnej troski.

Jak byłem dzieckiem to nigdy nikt do mnie tego nie powiedział, tylko było ucz się, bo będziesz dużo zarabiać. A ja każdemu dziecku w rodzinie, każdemu obcemu człowiekowi, jak zapyta się mnie czemu warto się uczyć odpowiem tak jak wam - jak najdalej od patologii.

bekazpatologii #bekazpodludzi #pracbaza #januszebiznesu #takaprawda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3