Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #patologiazmiasta
Ja j---e, poziom zbydlęcenia tego portalu i zasrania go politycznymi trolami i ich Spinami politycznymi po prostu wybija poza skale
Na twitterze człowiek moze sobie skonfigurowac i w ogole nie widziec gnojówki politycznych hunwejbinów a tu farmy troli bumpują w gorące dzień w dzień po 10-20 znaleesisk i Wpisów rodem z profili najgorszych i najbardziej radykalnych politruków.
I treba ten syf skrolować bo nie da sie tego zbanować. Raz z tagiem polityka a raz bez. Tak by wszystkim powiedzieć co mają myśleć co nowo wybrani mogą i zrobią i dlaczego to jest prawdą objawioną i w ogóle Demokracją w czystej wydestylowanej postaci.

Ten portal stał się smietnikiem politycznym.

A ja tylko powiem tak. W------e w te gnojówke polityczną

GOSPODARKA GŁUPCZE #ekonomia #finanse

800 + zostało
13 i 14 emerytura została
35 mld dodatkowego długu dorzyucono do pieca bo czemu by nie. Podatnik zapłaci w drugiej fali inflacji.
Wszelkie prognozy NBP jak to uzasadniano nam wydłużoną ścieżke "dezinflacji" z których się smialiśmy, bo to będzie strasznie długa dezinflacja własnie się zdezaktualizowały i wydłuży się jeszcze bardziej. Bo do władzy weszli nomen omen rzekomo liberałowie. Chyba liberałowie tylko od pasa w dół. Rączki jeszcze bardziej lepkie niz poprzednicy.
Już przygotowywana jest kolejna ofensywa korypcyjno deweloperska jakie te feudalne ściery nam zafundują #nieruchomosci
Pan płaci, i Pani płaci.
Budżety ministerstw i KPRM także zostały rozdymane w kosmos. Bo teraz obsadzi się je swoją tłuszczą, własnie tymi trolami co tak wykop zarzygują politycznym smietnikiem. W końcu nie trzeba ich trzymać na garnuszku samorzadów.

Trole i hunwejbini i psychopaci polityczny usiłują wszystkim wmówić teraz, że to jest ok.
Dopóki krytykowałeś takie postawy do 15 pazdziernika to cie klepali po ramieniu.
Po 15 pazdziernika teraz zarzygują jadem i wścieklizną, że jesteś Pisowcem i w ogóle matecki 123. W ogóle nie wolno teraz sie wypowiadac na temat gospodarki ani tym bardziej oceniać patologiczneglo długu publicznego bo teraz nie można u już
W ogóle gospodarka nie wazna, masz miec wtłoczone do łba rzygowiny polityczne i bełkot i inne wojenki polityczne prosto z mainstreamowego spinu politycznego serwowanego juz na 2,5 stacji TV.

Zrzygałem się. Ten wpis i tak dostanie shadowbana bo jest nie po linii.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@MisPluszowyZWadaWymowy: należy krytykować każdego kto popiera wprowadzenie 800+ 13 i 14 emeryture a tym bardziej kaego debila ktory popiera dodatkowe 35 mld długu czy kolejne pato programy dewweloper +

PRzed 15 to była patologia i po 15 dalej to jest patologia i kazdy kto to klepie jest niepoważny, jest demagogiem i nie nadaje sie do rządzenia.
  • Odpowiedz
Ja j---e, poziom zbydlęcenia tego portalu i zasrania go politycznymi trolami i ich Spinami politycznymi po prostu wybija poza skale


@wuwuzela1: a wszystko to byleby tylko nie przyznac, ze zostalo sie wydymanym xD Zupelnie jak z covidem, wyparcie i udawanie.
  • Odpowiedz