Wpis z mikrobloga

Miałem 13 dni zaległego urlopu za 2022 roku. Pod koniec grudnia wykorzystałem 12 dni. Ostatecznie powinienem mieć 53 dni urlop + 1 dzień za Święto.
Dział kadr i finansów uciął mi 7 dni urlopu z mojej puli bo mają takie widzimisię i co nam Panie zrobisz.
Jak się będę zwalniał to dostanę świadectwo pracy, gdzie będą wypisane wszystkie moje dni urlopowe oraz dostęp do wszystkich wniosków urlopowych moich?

#januszebiznesu #praca
  • 4
@Obiboq: w ewidencji czasu pracy muszą mieć zapisane że byłeś na UW i do tego podpisany wniosek. Jeśli masz wątpliwości co do rozliczenia twojego urlopu, ewidencji godzin, itp. poproś o pomoc inspekcję pracy.
Myślę że warto to zrobić przed złożeniem wypowiedzenia. Jest dziewiąty. Jeśli nie pracujesz bardzo krótko, to czy złożysz dzisiaj, czy 31.01 nie robi żadnej różnicy w kwestii końca okresu wypowiedzenia.
@bbr555: Pracuje tam już 10 lat. Co roku jest tak samo, że trzeba się szarpać z tymi urlopami. Często bywało tak, że już miałem zaplanowany urlop, ale nie miałem, żadnych planów, to wniosek szedł do niszczarki, a ja przychodziłem do pracy, bo okazało się, że jakiś temat na szybko jest do zrobienia. Ogólnie problem jest z jednym gościem, co ciągle robi pod górkę (ucina nadgodziny, spóźnia się z wypłatami itd.) i