Wpis z mikrobloga

@lexico: Niestety uszkodzenia mózgu przy porodzie to bardzo "wygodne" wytłumaczenie. To jest po prostu lewackie pranie mózgu którym poddawane jest całe młode pokolenie a kobiety są bardziej podatne.
  • Odpowiedz
lewackie pranie mózgu


@kuna999: mieliśmy to pranie mózgu w Polsce przez 45 lat i nikogo to nie zwalnia z myślenia
jak mam do czynienia z takimi "postępowymi" julkami, to przygniatam ich argumentami
  • Odpowiedz
jak mam do czynienia z takimi "postępowymi" julkami, to przygniatam ich argumentami


@lexico: xD Miałem rozmowy z lewakami i o ile z facetami(tymi rozsądnymi) idzie jeszcze podyskutować to z kobietami już nie. Po prostu próbują zakrzyczeć, obrażają się a potem wychodzą ect. Także żadne argumenty na lewaka nie działają w 90% przypadków.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: #!$%@? #!$%@?. Tak jak jestem lewakiem z krwi i kości co za klasę robotnicza by poszedł na barykady. Tak tego woke lewicowego #!$%@? co wymyślili na uniwersach się słuchać nie da. Nie wszystko ale grubo ponad 50% to bełkot uprzywilejowanych. Marx sie w grobie przekręca co ja gadam Engels też a sam był z rodziny która miała kapitał.
Oderwani od potrzeby ludności ci woke.
  • Odpowiedz