Wpis z mikrobloga

Szukałem firmy partnerki psa i wnioskuje, że siła przekazu Olgierdano spada.
Na mapach nie ma wpisu, na Aleo zero komentarzy,
Młodzież bandycka woli oglądać niż się narażać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrgStJones: Olo musi sobie uświadomić, że czasy jego "wyjaśniania" dobiegły końca. 90% widowni ogląda go dla beki tak jak barnejozy, kononoskopie czy kiedyś mexicanotv pod zodiakiem.

W dupie mamy te procesy kto tam wygra, przegra kto ma rację, a kto kogo oszukał. Mają się podlasianie, bić, gazować, odpalać, szarpać, komrpomitować, a my piwowinowódka w dłoń i oglądamy, cholera jasna!
  • Odpowiedz
@Bigticket: no właśnie chyba nie bardzo. Olgierdano sam mówił o jakiejś Dorotce nowej lasce Arona. Później jak Krzysiek ten bezdomny pozdrowił "żonkę Arona" to Olgierdano się odpalił (bo nie wysłuchał do końca gdzie powiedział że pozdrawia Dorotę) i powiedział, że chodzi o Monikę Zalewska i, że nigdy nie mówił że oni się rozstali...później mówił, że ta ksiezniczka69 czy jakoś tak co do niego pisała na kanale to właśnie Monika...następnego dnia,
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: a to ja nie wiem, nie widziałem zadnych takich jego wypowiedzi, nie wypowiem się bo za ciężka Choroszcz dla mnie. Ta Dorotka no na pewno jest z Ostródy, taka paskudna karyna z czarnymi, kręconymi włosami. Natomiast moderatorka Iza (w rzeczywistości Ilona?) mieszka w Białymstoku bo psisko dawno temu się wysprzeglilo, że nie wydrukowała mu pytań do knura.
Zresztą, gardzę nimi wszystkimi tam i pluje na te sioty #!$%@?.
  • Odpowiedz