Wpis z mikrobloga

Szukam nazwy urządzenia które będzie mi na bieżąco podawać skład atmosfery, chyba że są już jakieś smartwatche które mają to wbudowane? albo jakiś patyk na BT który łączy z telefonem.

Czyli tlen, azot, co2, metan itd fajnie by było jakby jeszcze izotopy pokazywał, to wtedy wiesz żeby spie.. odejść z danego miejsca. no wszystkie pierwiastki jakie można spotkać w powietrzu.

#gadzety #elektronika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kinior: czyli wychodzi na to, że za wcześnie zapytałem i jesteśmy na etapie magnetofonu z podłączanym mikrofonem aby nagrać dźwięk zamiast mieć to w smartfonie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678 nie do końca rozumiem Twoje stwierdzenie. Analiza chemiczna składu powietrza w takim zakresie, o jakim piszesz, nie jest możliwa bez bardzo zaawansowanego sprzętu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kinior: Chodzi mi o to, że nie istnieje jeszcze technologia która robiła by to co chce, bo wymaga zaawansowanego sprzętu.
może przykład z kamerą będzie lepszy. Kiedyś miałeś ogromną kamerę która była droga i zaawansowana, musiałeś trzymać kamerę na ramieniu aby nagrywać, a teraz kamerę masz nawet w długopisie za 20zł, czy jest elementem telefonu
Ja szukam takiej kamery długopisu wśród mierników składu powietrza.
  • Odpowiedz