Wpis z mikrobloga

Uwaga, wypowie się samica. I trochę żal post.

Mam wrażenie, drogie Mireczki, że wy podchodzicie do kwestii relacji z kobietami zero jedynkowo. Bo co z tego, że kobieta ma milion par na tinderze, skoro 90% facetów tam szuka wyłącznie rozrywki? Mówicie, że kobiety zue, bo nie odpisują, kobiety zue, bo wolą chadów itp.

Uwaga, każda kobieta jest inna i zapewniam was, że większość OGARNIĘTYCH dziewczyn nie chce chada, bo wiem z czymś się to wiąże. Ogarnięte kobiety chcą miłości, ciepła i stabilizacji. Co do kwestii wyglądu — każdy ma swój własny gust, więc nie da się określić, czy dana osoba jest po prostu brzydka czy ładna. Coś co nie spodoba się mi, spodoba się innej.

Ogólnie to mam #!$%@? na całą waszą populację. Zostawił mnie chłop po 5 latach związku i jest mi bardzo przykro. A czemu? Bo go kochałam, byłam wierna, wyrozumiała i wspierająca. Powód rozstania? „Już Cię nie kocham”. Ale spokojnie, chwilę później dodał: „nie jestem gotowy na poważny związek”. Właśnie to powiedział po 5 latach XD A chłop był ideałem. Kochał mnie i wspierał jak nikt inny, szanował i respektował moje zdanie.

Jaki jest z tego morał? Lepiej się nie wiązać i walić konia w domu, pozdrawiam.

#tinder #zwiazki #tinderowki #badoo #milosc #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co do kwestii wyglądu — każdy ma swój własny gust, więc nie da się określić, czy dana osoba jest po prostu brzydka czy ładna.


@urocza-kluseczka: czyli jak będzie facet 160 cm. wzrostu i taki co ma 185 cm. (z twarzy tacy sami i budowa podobna), to sugerujesz, że będą kobiety dla których ten 160 cm. będzie bardziej atrakcyjny? Czy jednak są pewne uniwersalne standardy?
  • Odpowiedz
@urocza-kluseczka: nie bez powodu mówi się, że wyjątek potwierdza regułę. To że każdy jest w stanie wymienić jedną czy dwie pary, gdzie mężczyzna jest podobnego wzrostu co jego partnerka oznacza tyle, że na takie pary w jakiś sposób zwracasz uwagę. Idąc ulicą przeważająca większość par które mijasz to jednak pary gdzie facet jest wyższy od kobiety, często o głowę. Nie mówię żeby zwracać uwagę na wzrost przy wyborze drugiej połowy,
  • Odpowiedz
Bo co z tego, że kobieta ma milion par na tinderze, skoro 90% facetów tam szuka wyłącznie rozrywki?


Zdziwiłabyś się ile kobiet tam szuka rozrywki.

Uwaga, każda kobieta jest inna


Czyli
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka no wiesz, wypowiadam się z perspektywy swojej i kobiet z mojego środowiska. Wychowywałam się w dość empatycznej rodzinie, mam super relacje zarówno z mamą, jak i tatą. Do tego obracam się w towarzystwie naprawdę wartościowych kobiet, które nie skreślają człowieka ze względu na wzrost, wagę czy wygląd. Takie kobiety istnieją, serio.

A co do rozrywki — ja wyznaje zasadę, że seks to coś więcej niż wymiana płynów, więc chcę robić
  • Odpowiedz
@urocza-kluseczka skoro chcecie miłości, ciepła i stabilizacji, to dlaczego nie lajkujecie tych, którzy również tego chcą, a jeśli już, to nie odpisujecie?

Ja aktualnie mam 1 parę na kilka miesięcy, a i tak nie odpisują. Jeśli już się trafi, to odpowiada jednym słowem i rozmowa szybko się kończy, bo ileż można taką ciągnąć za język?
  • Odpowiedz
no wiesz, wypowiadam się z perspektywy swojej i kobiet z mojego środowiska.


@urocza-kluseczka: I nijak ma się to do realiów poznawania lasek przez facetów w internetach.

Do tego obracam się w towarzystwie naprawdę wartościowych kobiet, które nie skreślają człowieka ze względu na wzrost, wagę czy
  • Odpowiedz
@urocza-kluseczka ale żeby kogoś pokochać, to musisz tę osobę poznać, a wy nie dajecie szans tym mniej atrakcyjnym, nawet przy poznawaniu na żywo.

jeżeli kogoś pokochasz, to masz gdzieś wzrost, wagę, niedoskonałości na twarzy, czy to że nie jest konkretnie w twoim typie
  • Odpowiedz
@urocza-kluseczka: Po co się wiązać i ryzykować skoro wystarczy gorszy czas, problemy finansowe (ta wasza mityczna stabilizacja) i już chłop idzie w odstawkę?? Mam przykład w najbliższym sąsiedztwie i nawet ślub, i dwójka małych dzieci nie spowodowała, że baba się opamiętała. Teraz tylko współczuć chłopu bo alimenty, a baba na wspólnym mieszkaniu bawi się z nowym lujem kiedy obok śpią dzieci z poprzedniego związku i żeby nie było to była
  • Odpowiedz
@urocza-kluseczka: serio jesteś urocza, kluseczko xD
Jeden chłop ją zostawił, no tragedia się dzieje. Postaw się z drugiej strony, zobaczysz jak to jest doznać odrzucenia 10 razy (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@urocza-kluseczka: Nie martw się kluseczko, daję miesiąc jak twój chłopczyk wróci zapłakany i będzie błagał Cię o powrót. Może doceni Cię jeszcze bardziej jak zda sobie sprawę z tego, że na rynku matrymonialnym jest odpadem.
  • Odpowiedz