Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak przestać obawiać się zdrady chłopaka?

Ja po prostu nie potrafię uwierzyc, ze są mężczyźni, którzy nie zdradzają. Biorąc pod uwagę, ze maja duzo wyższe libido od kobiet i podoba im się więcej kobiet niż mężczyźni kobietom. Po latach związku, gdy wszystko robi się nudniejsze, dlaczego mogliby nie zdradzić, jakby nadarzyła się okazja? Albo zostawić swoją dziewczynę dla ładniejszej.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biorąc pod uwagę, ze maja duzo wyższe libido od kobiet


@mirko_anonim: bzdura. To cecha indywidualna dla każdego człowieka

podoba im się więcej kobiet niż mężczyźni
  • Odpowiedz
  • 14
@mirko_anonim: jak chłop ma dobry obiad w domu, to nie szuka na mieście. A przynajmniej taki, co na poważnie bierze związek. A mężczyznom zależy, musisz się bardzo postarać, żeby przestało.
Dbaj o swojego, to nie będziesz się martwiła okazjami na mieście. A jak nie ufasz, to dlaczego jesteś w związku? Zaufanie to jeden z filarów wspólnego życia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no po prostu szukaj takich którzy dają sygnały że są przyzwoici. Jak jesteś kobietą, której nie pociągają mężczyźni którzy są przyzwoici, to nie będziesz miała takiego przy którym się nie będziesz bała. Możesz być nawet uszkodzona nie ze swojej winy, że potrzeba Ci silniejszych doznań - dysfunkcyjny dom, zaburzenia, przebodźcowanie - to wszystko może powodować że szukasz nie tam gdzie trzeba. Możesz być w kropce, bo jednocześnie nie będzie
  • Odpowiedz
Ja po prostu nie potrafię uwierzyc, ze są mężczyźni, którzy nie zdradzają.


@mirko_anonim: są są, o to się nie martw tylko że baby nazywają takich nudziarzami i koleżanki będą mówić żebyś od takiego odeszła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim powiedzieć „tak” a nie się czaicie jak dzieci w przedszkolu.

Nie zgrywaj niedostępnej, wycofanej. Bądź dla niego a on będzie dla Ciebie.
Chyba żeś sobie wybrała hooya i bad boya, to nie płacz teraz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): z mojego doswiadczenia a mam juz ponad 40 lat, czesciej zdradzaja i to zdecydowanie kobiety. jak facet ma dobra kobiete to ostatnie o czym mysli to zdrada, jak kobieta ma dobrego faceta to czesto ma mysli jak by bylo z innym, ma jakas baze ale szuka ciagle opcji na lepsza opcje. natura. jest duzo facetow z twardym charakterem i zasadami, takimi ktorych dane slowo cos naprawde znaczy a
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @Pandillero
"są są, o to się nie martw tylko że baby nazywają takich nudziarzami i koleżanki będą mówić żebyś od takiego odeszła ( ͡º ͜ʖ͡º)"

o to to - mój dobry kumpel, człowiek-ostoja, mega inteligentny, zaradny i do wskroś wierny i do tego przystojny miał kobietę. jej koleżaneczki z biura były tak zazdrosne że jej się tak trafiło że przekabaciły ją i wpoiły w jej pusty łeb, że typ jest nudziarzem, ma staroświeckie poglądy na związek i generalnie najlepiej jak od niego odejdzie. namówiły ją na zainstalowanie tindera i spotkania z nowymi "opcjami". nawet rozstala sie z nim przez smsa (typ nie mial pojecia o co chodzi ale jak sie dowiedzial to w ciagu jednego dnia jej rzeczy byly w kontenerze przed jego deomem i info ze ma zabierac to do wieczora bo inaczej wyjedzie na wysypisko. koniec koncow po tygodniu z bekiem chciała wracac bo jednak z tych randek nic nie wyszlo a nowi kandydaci na kandydata to chcieli tylko pobzyac a nie powazne zwiazki.
dostala lekcje i nauczke na cale zycie (teraz ma o wiele gosza stope zyciowa) ze kolezaneczek z pracy to sie nie slucha aich zlote rady sa nic nie warte.
Znajomy z kolei po tej akcji wyslal poczta kwiatową po bukiecie tym babom z podziekowaniami że uratowały go przed najwieksza wtopom
  • Odpowiedz
Powiedziałabym nawet, że częściej tacy grzeczni średniacy skrywają swoją drugą naturę.


@Femme-nie-Fatale: Czyli prawdziwym ułożonym grzecznym gościem nie można być, istnieją tylko patusy albo kryptopatusy tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dla mnie moja pani jest najpiękniejsza na świecie. I nigdy bym jej nie zdradził - dużo jej zawdzięczam. Ale fakt faktem, jesteśmy ze sobą już bardzo długo, bo od 15 roku życia, a obecnie mam już 30. Grunt to dobra komunikacja w związku no i bliskość, też cielesna. I nie mówię tu tylko o jednym - przytulaj go często, głaszcz po głowie, tak, żeby czuł, że jest kochany.
  • Odpowiedz