Wpis z mikrobloga

Hej,
Szukam jakiegoś dobrego okulisty/kliniki do operacji oka (prywatnie ok) - chodzi o mechaniczne uszkodzenie rogówki sprzed półtora roku, ciągłe problemy z widzeniem/ostrością/zachodzeniem mgły na oko itd. Krople nie pomagają, wizyta na SOR dzień po uszkodzeniu i 3 wizyty u okulistów na NFZ w międzyczasie nie pomagają (jakieś kropelki/maście itd., brak realnej poprawy).
#warszawa #medycyna #okulista #nfz #mazowieckie #okulistyka
  • 8
@Paayor kumam. Odległość dla starszej osoby na pewno stanowi problem. Tam przyjeżdżają ludzie nawet z pomorza. Ma wypracowaną jakąś renomę. Moja mama 75 lvl się tam leczy i dwa razy do roku jedzie 300km na badania, ale jeszcze jest spokojnie „na chodzie”. Miała dwie operacje.
Zawsze ja tam przebadają na wszelkie możliwe sposoby.

Powodzenia!
@Paayor: To faktycznie coś może być z rogówką, samym okiem, ale też stan organizmu, picie odpowiedniej ilości soku z marchewek, urozmaicona dieta, czy kontakt ze słońcem skóry, też może być pomocne. U osób starszych ważna jest kontrola masy ciała, aby nie była osoba ani za chuda, ani za gruba.
  • 0
@KollA: no wszystko stało się stricte po "nadzianiu" się na gałąź, 3 okulista powiedział, że kwalifikuje się to na zabieg (który robi inna placówka), ale terminy to pod 2 lata oczekiwania.