Wpis z mikrobloga

Ja to już pisałem i powtórzę, ale koalicja rozleci się przez lewicę. Nie wiem czy to są pisowskie trolle czy naprawdę mają tak absurdalnie krótką ławkę, ale oni dosłownie dzisiaj pokazali że nie można im powierzyć żadnego odpowiedzialnego stanowiska bo w ich szeregach są sami schizole. Najpierw żukowska, dzisiaj ta baba od równości. Przecież to jakiś kompletny absurd.

Lewica w polsce musi mieć zmienionego lidera, musi pozbyć się tych schizofreników bo po tej kadencji wyląduje pod progiem, w ich miejsce mamy pl2050

#polityka #sejm
  • 19
  • Odpowiedz
Nie zgadzam się, są rozsądni w lewicy im zależy na umocnieniu parti, także w regionach bo nie byli u żłoba przez wiele kadencji. Dlatego będą trzymać tych harcowników w ryzach. Ich pomysły mogą się wydawać dziwne, ale muszą obsługiwać swój elektorat. Zgadzam się, że czerwony Włodek nie jest najlepszy, miał też słaby wynik wyborczy, ale kogo postwawisz na czele: Wikinga, Żukowską?
  • Odpowiedz
@czasnawybory666: ciekaw jestem, czy pomimo przedwyborczych deklaracji, gdyby Lewica nie była Donkowi potrzebna do koalicji, to czy by mimo wszystko z nimi gadał, albo gdyby była taka sytuacja, że Lewica i TD mieliby tyle samo szabel potrzebnych do większości i mógłby wybierać.
  • Odpowiedz
Lewica w polsce musi mieć zmienionego lidera, musi pozbyć się tych schizofreników bo po tej kadencji wyląduje pod progiem, w ich miejsce mamy pl2050

@czasnawybory666: Czyli mają zrezygnować z postulatów drażniących pisowców i kąfederatów, bo gdyż...?
  • Odpowiedz
@Filipterka25: nie tylko konfiarzy i pisowcow. Ja głosowałem na PO i Hołownie, a lewica i tak mnie #!$%@? swoim wybiórczym interpretowaniem równości w kierunku dyskryminacji facetów.

Ale jak ich głosy miałyby odpłynąć do hołowni to ja jestem za
  • Odpowiedz
Ja głosowałem na PO i Hołownie, a lewica i tak mnie #!$%@? swoim wybiórczym interpretowaniem równości w kierunku dyskryminacji facetów.

@malinq: W jaki sposób głosowałeś na dwie partie na raz i czemu Lewica ma się przejmować zdaniem cudzych wyborców?

A przez co konkretnie zapiekł Cię anus w związku z tą ministrą równości?

@johny-kalesonny: Związki partnerskie.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Ale co w przypadku zwiazków partnerskich może triggerować prawaków? ;D W sensie to jest też opinia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, że brak związków partnerskich w Polsce narusza postanowienia europejskiej konwencji praw człowieka
  • Odpowiedz
w sumie to nic nadzwyczajnego, ja głosowałem na członka jednej partii do sejmu i członka innej partii do senatu.

@Brzychczy: Do senatu Hołownia, Lewica, PSL i KO miały wspólnych kandydatów.

Ale co w przypadku zwiazków partnerskich może triggerować prawaków?

@johny-kalesonny: Nasi prawacy nie są najostrzejszymi ołówkami w piórniku.
  • Odpowiedz
Do senatu Hołownia, Lewica, PSL i KO miały wspólnych kandydatów.

@Filipterka25: dokładnie, dlatego "głosowanie na dwie partie", tzn. członka jednej partii do sejmu i innej do senatu nie jest rzadkością.
  • Odpowiedz
W jaki sposób głosowałeś na dwie partie na raz

@Filipterka25: PO do sejmu, PL2050 do senatu. Nie mieli wspólnej listy, tylko dogadali się żeby nie wystawiać kandydatów rywalizujących ze sobą w jednym okręgu. To znacząca różnica.
  • Odpowiedz
nie można im powierzyć żadnego odpowiedzialnego stanowiska bo w ich szeregach są sami schizole.

@czasnawybory666: pasuje również do Konfederacji. Czemu? Bo wszystkie skrajności są #!$%@?.

Najpierw żukowska, dzisiaj ta baba od równości

Braun, Bosak, Wilk...

Jakby w koalicji zamiast Lewicy była Konfa i by dostali np. Min. Edukacji albo Min. Sprawiedliwości to jak by to wyglądało?
  • Odpowiedz