Wpis z mikrobloga

@kluha666 Motorola ,ma czysty android a nie te wodotryski z Xiaomi i dziwne menu z reklamami. Jedyne co mi się bardziej podobało to więcej opcji w aparacie ale akurat z tego mało korzystam
  • Odpowiedz
Xiaomi i dziwne menu z reklamami.


@CzarnyOwiec: Tyś kurła widział xiaomi, na wystawie w media expert ( ͡° ͜ʖ ͡°)Nigdy na Xiaomi nie miałem żadnych reklam w menu i poza menu. Czymkolwiek jest to menu, w którym je rzekomo widziałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kluha666: Oczywiście, że Xiaomi, rzekomo goły andek w motce wygląda po prostu jak kupa. Nie dałbym
  • Odpowiedz
@vulcanitu: na szczęście nadchodzi nowy UI ( ͡ ͜ʖ ͡)

@kluha666: to bierz xiaomi. Długi czas wsparcia, aktualizacje są przez kilka lat, ten model nawet dostanie HyperOS, czyli przede wszystkim zupełnie nowe UI i sporo ulepszeń względem MiUI. Mulić nie będzie, a z jakości aparatu czy innych bebechów będziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
@0caffe: Ja mam Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5g, nie inwestuję w wodotryski bo to tylko telefon. Zawsze instaluję Smart Launcher bo menu wtedy staje się przejrzyste i nie mam żadnych reklam a telefon działa płynnie. Ma pilota, wiec jak coś hałasuje w restauracji czy poczekalni to sobie sam ściszam. Nic więcej mi nie trzeba. A Gdzie te reklamy i zamulony MIUI to nawet nie wiem.
  • Odpowiedz