Wpis z mikrobloga

Podczas gdy dzisiejsze feministki płaczą o pms, darmowe podpaski i że facet na nie spojrzał na siłowni ta nadkobieta ogarnia dom i 5 dzieci. Jedną ręką prowadzi wózek, pod pachą trzyma najmniejsze dziecko, grzecznie podążają za nią 2 starsi synowie i córka. Aż się chłop odwraca z wrażenia i myśli: wow co za kobieta.

Feministka już by chłopa oskarżyla o molestowanie. Ta gdyby się do niej odezwał jeszcze by się uśmiechnęła i powiedziała "miłego dnia", bo po prostu nie ma czasu na pierdoły.

#logikarozowychpaskow #macierzynstwo #tatacontent #takaprawda #kobiety
WielkiNos - Podczas gdy dzisiejsze feministki płaczą o pms, darmowe podpaski i że fac...

źródło: temp_file8067034605206477654

Pobierz
  • 78
1. Mąż + Żona pracują - dziećmi zajmuje się opiekunka/dziadkowie

2. Mąż pracuje - Żona zostaje w domu i opiekuje się dziećmi


@Edi93: jest jeszcze trzecia opcja - kobieta pracuje w domu (korpo w biurze, rękodzieło które sprzedaje przez internet, e-korepetycje czy praca jako rolnik, hodowca itp) starsze dzieci są w szkole i zerówce i może zająć się młodszym lub też pomagają im dziadkowie (wiele kobiet przeprowadziło się z rodzinnych stron
@AlienFromWenus: Nadal wymaga z poświęceniem ze strony kobiety - każde dziecko to minimum 3-4 lata wyłączenia z normalnej pracy (ciąża, karmienie, dziecko musi swoje odchorować co wiąże się z częstymi L4 na które nie każdy pracodawca będzie patrzał przychylnie).
Praca zdalna może pomóc, ale też trzeba mieć ku temu warunki, rękodzieło będzie ograniczone, co do pracy jako rolnik to mam wątpliwości, czy matka z dzieckiem będzie mogła sobie tak śmiało pójść
@dzoanakurpa bo podziwiam kobietę, która sobie radzi z 5 dzieci? ( _) Gdybym napisała, że podziwiam prezeskę obsessive to już by było ok, bo dziś wolno podziwiać tylko kobiety, które zrobiły karierę, tych co mają udane życie rodzinne nie można?
@dzoanakurpa no jak ktoś mi każe podziwiać bezdzietne lambadziary, które nienawidzą dzieci to no nie będę, bo nie robi to na mnie wrażenia jak widzę kogoś takiego jak ta kobieta.

W niektórych kwestiach się z wykopkami zgadzam, a w niektórych nie.
gardzisz innymi kobietami w komentarz


@dzoanakurpa: Osoby które przyczyniają się do zagłady populacji zasługują na szacunek? Faktem jest, że przy dzietności mniejszej niż 2,1 populacja nie przetrwa.
Edi93 @@sololivingyolo @szynszyla2018: głupoty gadasz mam dwójkę znajomych i maja po 5 dzieci nie zarabiają kokosów jeden z nich jest nauczycielem a żona nie pracuje.