Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy da się ogarnąć jakoś #depresja + #adhd bez leków? Chodzi o to żeby nie kolidowało to z pracą umysłową gdzie i tak mój mózg jedzie na wolniejszych obrotach i mam problem z jakąkolwiek koncentracją/skupieniem.

#przegryw #psychologia #zdrowie #medycyna #dieta #pytanie #praca #korpo #psychiatria #psychiatra #terapia #feels #fobiaspoleczna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy da się ogarnąć jakoś #depresja + #adhd be...

źródło: 23132291_s_3

Pobierz
  • 12
@mirko_anonim: idziesz do psychiatry i dobiera Ci takie leki, które nie spowodują zwolnienia. Do tego możesz zrobić testy na koncentracje i też coś dostać. Wybierz tylko dobrego specjalistę. Jak wypisze Ci coś po 5 min wysłuchaniu Twoich objawów a nie przeprowadzi solidnej 1 rozmowy (45m-1h) to lipa.
Ja dałam radę z depresją paroletnią bez leków (znaczy stosowałam, ale nie były dobrze dobrane i czułam się jak zombie), ale nie było to w ogóle łatwe i szybkie. Pomogła mi siatka znajomych, niebieski, terapia i od groma pracy nad sobą - książki, kursy, ruch, prowadzenie dziennika emocji itp. Ale jak mówiłam, to jest trochę pod górkę i wiele razy chciałam się poddać. Nie zrobiłam też tego na własną rękę, ale psychiatra
Ale sezonowa depresja czy smuteg bo chłopak rzucił mają się nijak do prawdziwej depresji
Z takiej po kilku miesiącach bez leczenia to można wyjść chyba tylko robiąc magiczną sztuczkę

@Ana77:
@mirko_anonim: Dosłownie jednyna meteda długotrwałej poprawy (bez stałego brania leków) o jakiej słyszałem to trip na grzybach ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Inaczej praktycznie nie ma szans, poza poczekaniem aż samo przejdzie (u większości osób nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°))