Wpis z mikrobloga

Matka przypomniała sobie, że istnieję i napisała do mnie smsa z życzeniami 3 lata po zdradzeniu oraz zostawieniu ojca gdy ten był w Niemczech i dwa lata po rozwodzie.
Rok temu ani dwa lata temu nic nie pisała i nie utrzymywaliśmy kontaktu. Odpisałem tylko "dzięki", nawet bez nawzajem bo nie chcę mieć z nią nic wspólnego ani jej już więcej widzieć.
Źle zrobiła, że napisała bo przypomniała mi jaką krzywdę wyrządziła ojcu (,)
#gownowpis #swieta #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 29
@Mr_3nKi_: Tato bardzo dobrze. Ma dobrze płatną pracę którą lubi, jeździ po Polsce, jeździ do kumpli za granicę.
W tym roku miał 54 urodziny czyli młody jeszcze.
  • Odpowiedz
  • 46
@sruba_m3: No słuchaj ojciec mojej różowej jest już przed emeryturą czyli kilkanaście lat starszy.
Mając 54 lata można w #!$%@? rzeczy jeszcze robić a nie tylko narzekać na zdrowie.
  • Odpowiedz
Nie, ja nie chcę mieć z nią kontaktu jak i również ciotki oraz wujki i dziadkowie z jej strony również nie utrzymują z nią kontaktu.


@SzycheU: to napisz jej że życzysz jej refleksji i zadumy i spytaj się czy warto było? xd
  • Odpowiedz
@SzycheU z ciekawosci, zrobila cos Tobie personalnie? ICH zwiazek sie rozpadl, rozumiem ze z jej winy, ale to dwoje doroslych ludzi ze swoim zyciem. Nie odbieraj prosze tego jako atak, ale zastanawia mnie taka reakcja ze strony rodziny i Twojej
  • Odpowiedz
Może już z nowym gahem się nie dogaduje, to sobie przypomniala o rodzinie, tępić #!$%@?, tak zawsze powinny kończyć się zdardy, może by dwa razy pomyślały zanim puszczą szparę
  • Odpowiedz
@SzycheU nie nie, nie chodzi mi o jakas bezwarunkowa milosc itp. po prostu czy odcinasz sie od niej przez milosc do ojca, czy byla ogolnie dobra matka. Przepraszam, jesli uderzam w jakies miejsca niemile itp. ale wypilem troche wina i po Twoim wpisie zaczalem sie zastanawiac jaki wplyw na moje decyzje w zwiazku mialyby dzieci, czy powinny itp? Czesto zapominamy ze rodzice to tez ludzie. Trzymaj sie Mirku i wesolych swiat.
  • Odpowiedz