Wpis z mikrobloga

@Cyk_dwujeczka: Wodne lepsze, ale diamentowe trwalsze i nie trzeba się z nimi bawić. Wodne, przed użyciem trzeba moczyć w wodzie przez jakiś czas, a diamentowe wystarczy tylko pod kran dać.
A jak jesteś tylko amatorem, to nie odczujesz różnicy między nożem naostrzonym przy gradacji 1000 osełki diamentowej, a naostrzonym przy gradacji 10000 kamienia wodnego. Nawet nie będziesz mieć takiej wprawy żeby użyć takiego noża.

Ale jak już kupujesz taki sprzęt, to
Chrystus - @Cyk_dwujeczka: Wodne lepsze, ale diamentowe trwalsze i nie trzeba się z n...

źródło: ostrzenie2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cyk_dwujeczka: Jeszcze jedna rzecz. Sprawdź, czy masz odpowiedni stół, by móc zamontować te ustrojstwo. U mnie po remoncie kuchni, okazało się, że moją starą ręczną maszynkę do mielenia nie jestem w stanie zamontować do stołu, z powodu desek na dole blatu.
  • Odpowiedz
jeszcze jedna rzecz, postaraj się kupić noże bez pięty (obrazek). P


@Chrystus: nienawidzę takich noży

Sprawdź, czy masz odpowiedni stół, by móc zamontować te ustrojstwo.


@Chrystus: mam, blat wystaje za szafki. Dzięki za informacje synu boży
  • Odpowiedz
@Cyk_dwujeczka: wicked edge field pro: 4 sety kamieni diamentowych 200,400,600,800,1000,2200,3000 grit plus skóra z kangura do polerowania, kątomierz elektroniczny i pasta diamentowa 0,025 mikrona. Dajesz 1000zł + przesyłka i jest twój. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz